Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat végét jelenti ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat végét jelenti ez?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyunk a párommal. Az elmúlt fél évben nagyon sokat hazudott a szemembe, nem apró dolgokkal kapcsolatban. Májusban szakítottunk, különösebben nem lehet megmagyarázni miért. Rá egy hónapra összejöttünk megint. Szerelmes voltam bele akkor. Nagyon is, imádtam. De ő akkortól kezdve nem volt velem őszinte. Megromlott a kapcsolatunk. Most ott tartunk, hogy oké. szeretjük egymást, de nem bízok benne, legalábbis nem úgy, mint régen. Nem tudom elfelejteni a sérelmeimet, amik miatta keletkeztek. És ami a legrosszabb, napi szinten vitázunk arról, hogy nem tudunk beszélgetni. Egyszerűen nincs miről. Eddig csak facen nem bírtunk, de most már egyre gyakrabb, hogy személyesen is csak ülünk és nézünk ki a nagy semmibe vagy órákon át csöndben nézzük a tv-t.

Javasoltam, hogy ne találkozzunk és ne beszéljünk 2-3 napig és ha utána is fenn áll ez a helyzet, akkor nincs értelme együtt lenni. Na ő ebbe a játékba nem ment bele, mondván ez marhaság és ő nem akar nélkülem tölteni úgy 2-3 napot, hogy azt se tudja, hogy mi van velem. Viszont egyre jobban kezdek kiábrándulni belőle ezért. Már nem vágyom rá, hogy vele töltsem az időmet, esetlegesen együtt töltsünk egy éjszakát, mert előre nyomasztóan érzem magam a szótlanság miatt.

Pedig annyit próbálkoztam a témákkal. Foci, F1, katonaság, politika, minden ami érdekli amúgy őt.

Ez a kapcsolat végét jelenti? Törődjek bele, hogy már nem sok van hátra?

L


2015. febr. 5. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mentek tönkre ennél jobbnak tűnő kapcsolataim is. És ugye azt mondják, a két év az egyik vízválasztó.
2015. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt mondják? Soha nem hallottam erről :(

Miért nevezik így?

2015. febr. 5. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok ítéleteket tenni.

De szerintem sajnos igen.

Nagyon picit hasonló a helyzet nálunk is,sérelmes téren

Nehéz leküzdenem, de ezen kívül nálunk működik a dolog. Sajnos én azt sem tudom,így fog-e működni örökre a dolog mert nagyon nehéz magamat legyőznöm,hogy ne a rosszakra gondoljak.

Na mindegy,elkalandoztam.


Sajnálom, de szerintem ez így nektek máár nem jó.


20L

2015. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de ennek itt vége.

Ha ennyire nem tudtok egymásra hangolódni akkor ne erőltessétek.

Most biztos azt gondolod, hogy könnyen beszélek, de ez így van, hogy ez csak rosszabb lesz.

A barátod elkényelmesedett a kapcsolatban.

Már májusban végleg le kellett volna zárni ezt a dolgot.

Neked ő az első kapcsolatod kedves kérdező?

2015. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ő az első kapcsolatom. Viszont neki én vagyok az első úgymond komoly kapcsolata.
2015. febr. 5. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyit érnek az újrakezdett kapcsolatok. Nem véletlenül lett már egyszer vége.
2015. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont vannak szép és jó pillanataink is. Amikor ránézek és gyorsabban kezd verni a szívem, amikor egyszerűen képtelen vagyok őt elengedni, mert máris hiányzik. ÉS neki is vannak ilyen pillanatai. Amikor azt érezzük, hogy igen, együtt kell lennünk. De aztán eltelik mondjuk egy nap és megint vitázunk valamin. Én már nem értem ezt az egész kapcsolatot. :/
2015. febr. 5. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják a két év és a hét év egy egy neuralgikus pont. Illetve azt is, hogy újramelegítve csak a töltött káposzta a jó. Ha ő az igazi, akkor miért szakítottatok? Ha nem ő, akkor meg miért vesztegeted az idődet vele? A valamennyire jó kapcsolatok sosem hosszú életűek. Azért a sok válás, mert az ember egyre inkább megalkuvó, és beéri olyannal is, amiben nem is érzi jól magát, és a lufi egyszercsak kipukkan!
2015. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!