Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres, nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Párommal majdnem két évig voltunk együtt. Nem éltünk együtt, és heti egy-két alkalomnál többet nem találkoztunk. Eljárni is nagyon ritkán jártunk el bárhova is. Többször jeleztem neki, hogy ez nekem nem jó, nem vette komolyan, csak kinevetett. Nemrég írtam neki üzenetet, hogy gondolja át, hogyan tovább, ha nem akar változtatni, ne is keressen többet. Mert ez ahol most tartunk, az ismerkedés időszakában elmegy, az első pár hónapban, de most már kevés. Válaszra sem méltatott...ennek lassan egy hete. Nem tinik vagyunk, 35 felettiek mindketten.
2015. febr. 5. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Hát ez a sztori minden szempontból gáz.


1. Ő kinevet, ha bajod van

2. Te SMS-ben/facebookon szakítasz

3. Erre is b*szik válaszolni


Szerintem hagyjátok a francba.

2015. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"ha nem akar változtatni, ne is keressen többet" - benne van a válasz a kérdésedben, nem akar változtatni
2015. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne fuss utána. Kiröhögött téged, mikor jelezted, nem elég számodra a kapcsolat, mert eszébe sincs érted változtatni. Most vagy arra számít, hogy porban csúszva előtte visszasírod magad, és ugyanúgy nem kell komolyan vennie a kapcsolatot, mint eddig, vagy pedig majd ő keres téged, ha kedve szottyan, te pedig boldogan esel a nyakába.. Komolytalan az egész, és 35 felettiként igazán nem kellene időt vesztegetned egy ilyen link, ágyrajáró barátra.
2015. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom nem szép dolog üzenetben szakítani, de ha személyesen mondom, mint eddig, kinevet, szerinte megint hisztizem, stb...pedig nem hiszti. Így meg nyugodtan le tudtam írni ami bánt, ő meg kénytelen volt elolvasni, nem tud a szavamba vágni.

Nem bunkóságból írtam neki, hanem mert így tudtam végigmondani amit szerettem volna.

2015. febr. 5. 21:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nem akar változtatni. Ennyi. Fogadd el. DE!

Ha van benned egy kicsi tartás is, akkor nem engeded vissza ha menne...

2015. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te sem becsülted magad, ő miért tenné? Ha becsülted volna magad, nem leírod, hanem el tudod mondani szemtől szemben


Persze, hogy nem jelentkezik...ettől függetlenül ha Te tennéd, simán mehetne minden tovább a régi kerékvágásban....szerintem felejtsd el ezt az embert

2015. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, te elolvastad mit írtam?

Volt hogy megpróbáltam megbeszélni vele, szemtől-szemben, nem lehetett, nem vett komolyan, normális választ sem adott, csak nevetett, nem is hagyta hogy végigmondjam.

2015. febr. 5. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:

"többször jeleztem neki"

az nem a leülök megbeszélni vele...én nem akartalak megbántani...de ez az üzenetben leírom mert akkor tuti elolvassa elég vicces hozzáállás...egyébként elég egyértelmű a nem visszajelzés...

2015. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennek vége. Egyszer majd örülni fogsz neki.
2015. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam. Jeleztem, ezt úgy értem, hogy mondtam neki többször is, több kevesebb sikerrel, volt hogy végig sem tudtam mondni mert közbeszólt, vagy bólógat, mintha egy h@lye gyereket hallgatna, hogy na mondjad csak... Tehát nem "csak" úgy jeleztem, hogy közben vártam kitalálja mit is szeretnék. Ő pontosan tisztában van az érzéseimmel, a vágyaimmal, az elkéépzeléseimmel. Csak nem akar tudomást venni róla.

Azt hiszem, igazatok van, jobb ha vége, még ha most rossz is...

2015. febr. 6. 04:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!