Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnő családtagnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnő családtagnak számít?

Figyelt kérdés
Az előbb azt írtam a husikámnak, hogy ő a családom része. Aztán felmerült a kérdés, hogy ő most bele tartozik vagy nem ? :D ő szerinte nem, szerintem viszont igen :)
2015. febr. 6. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, de te veheted úgy, hogy igen.
2015. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jogilag nem, de érzelmileg oda tartozhat.
2015. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nálunk a barát/barátnő/jegyes/férj/feleség/élettárs egy kategória, tehát igen

24L

2015. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jázi :) ***** válasza:
Ha még nincs hivatalos papír /tehát nem házastárs/ addig nem. Viszont érzelmileg bármikortól tekintheted családtagnak.
2015. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátom,de a tesóm barátnője nálunk apszolút teljesértékű családtag!:)
2015. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az.
2015. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindent tud rólam, sőt még többet, mint néhány "igazi családtag". Érzelmi rész meg van hozzá, papír még ráér :P Ezért, szerintem nem is lehet kérdés...
2015. febr. 6. 17:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha elveszed egyszer, akkor már inkább, pláne, ha szül is. Nálunk is úgy volt, hogy amíg bátyámnak csak barátnője volt, őt hívtuk, ha hozta a csajt is, akkor hozta, ha nem, nem. Aztán mikor elvette már együtt jöttek karácsonykor, utána meg a gyerekkel. Nálam ugyanez. Ha volt barátom, és elhívtam, nem zavarta őket, de ha nem jött, az se. Majd ha férjem lesz, akkor gondolom mi is összeragadunk a családi rendezvények idejére, mint mások.
2015. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem családtag, egy senki. Nem sértegetlek, szeresd, de tényleg az. Pont most van hiszti abból ismerőséknél, hogy a csaj élettársa meghalt, mindenük közös volt. Közösen fizetett ház, közösen vett bútorok, minden, kilenc évig voltak együtt, és volt akkora barom, hogy nem házasodtak össze.


Mindent örökölt a srác báttyja, mindent, a lány nem kap semmit. Se fillért, se bútort, semmit, mert nincs róla hivatalos igazolás, hogy ők együtt voltak, a szomszédok véleménye meg kevés.

2015. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem fura is, hogy a párom családja családtagnak tekint. Elvileg idén lesz az eljegyzés, az határeset, esküvő után viszont egyértelműen családtag.

A dolognak az az egyszerű logikája, hogy barátnőd lehet akármennyi, házastársad viszont jó esetben csak egy.

2015. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!