Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen felkelni a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen felkelni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval én tényleg fent vagyok néha sokáig, de reggel 8-9 fele általában kelek. Ilyenkor próbálom kelteni a barátnőmet is, hogy hé, keljünk már fel, sok dolgunk van.


Általában az a válasz, hogy hagyjam már aludni, sokszor elég durva hangnemben. Ilyenkor inkább hagyom, pár óráig teszek veszek, majd visszafekszem aludni.


Nos az eredmény az, hogy napok óta 4 óra fele kelünk, én még később fekszem le, ő meg gyakorlatilag miután felkel mást sem csinál, mint hogy átmegy az anyjához és oda egész napra eltűnik, lefekvésnél meg behivarzik hozzám és nekiáll gépezni. Aztán kezdődik elölről az egész.


Marhára irritál, hogy már egy hetet css.sztünk így el, de csak nem akar felkelni vagy valami értelmeset csinálni. Én meg nem fogok egyedül tenni-venni miközben ő csorgó nyállal tesped az ágyban és ütöget meg leszól ha próbálom felkelteni.


2015. febr. 6. 17:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Ma is fel kellett volna adni a postára csomagokat, kaját kellett volna venni-csinálni, a kutyát el kellett volna vinni sétálni, stb.


Erre az van, hogy most keltem fel, ő az anyjánál van, éhes vagyok, csomagok nincsenek feladva, kaja nincs és pár óra múlva szerintem még le is akar majd feküdni.

2015. febr. 6. 17:49
 2/22 A kérdező kommentje:

Ja és a fürdésről ne is beszéljünk. azt délelőttre terveztük. már tegnap akartam mondani neki, hogy hagyd már, úgysem tudlak felkelteni, dehát minek. minek...

Majd valami másik lánnyal többre megyek.

2015. febr. 6. 17:50
 3/22 anonim ***** válasza:
Van kicsi szád és elmondod neki,hogy neked ez így nagyon nem oké. Megbeszélitek és happy end.
2015. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nem kell dolgoznotok/ tanulnotok? :D
2015. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Szegény barátnőd, minek keltegeted hajnalban? Meg mi vagy te, valami öregasszony, hogy már rögtön reggel 8-kor felpattansz és állsz is neki tenni-venni? :D Az anyja se vagy, hagyd már addig aludni amíg akar, vagy beszéljétek meg, hogy dél körül azért keljen fel magától, az nincs korán de későn se.
2015. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
De legalább dugtok? Vagy ez sem? Mert, ha ahhoz sincs kedve, akkor ennek a kapcsolatnak vége. Valahogy rá kell bírnod, hogy ne hagyja el magát. Este korábban feküdjön le, ha ennyire nem bír felkelni reggelente. Én is marha nehéz kelő vagyok, de legkésőbb éjfél körül már feküdni szoktam, amikor korán kell kelnem.
2015. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Délután 4-ig alszik? Nem túl egészséges. Nincs esetleg elhízva is emellé? A szobában sötét van? Ha igen, akkor húzd fel a redőnyöket, függönyöket, világosban kevesebben tudnak normálisan aludni.

Ha éjjel 4-kor vagy 5-kor fekszem le, akkor is felkelek dél körül...


Beszélj a fejével, hogy ez így nem mehet tovább, vagy akkor előbb-utóbb szétválnak útjaitok, mert normálisabbat érdemelsz.

2015. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Exem konkrétan végigaludta a hétvégéket, minden szarért aludni akart, pedig eleve 11-12 között kelt fel (én 6-7). Mivel megbeszélni nem tudtuk, én képtelen voltam pár hónapnál tovább tolerálni.
2015. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem dolgozunk, én elvileg egyetemre járok, de alig vettem fel idén pár tárgyat, ő meg készül a felvételire. De nem érti meg, hogy ez az idő most mindkettőnknek ajándék, nem pedig hawaii, különben sem így kéne hawaaiiozni.

Ja, szoktunk néha dugni.


Meg mi az, hogy ne keljünk fel 9-kor (hétköznap?) hagyjam 4-ig aludni? mert leírtam, hagytam, és ez van.

2015. febr. 6. 17:55
 10/22 anonim ***** válasza:

Ja és a fürdésről ne is beszéljünk. azt délelőttre terveztük. már tegnap akartam mondani neki, hogy hagyd már, úgysem tudlak felkelteni, dehát minek. minek...

Ennél a mondatnál éreztem azt hogy kamu a kérdés lehet.

2015. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!