Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm összejött egy sráccal 1,5 éve, és 1 évig jól el is voltak. Aztán elkezdődtek a problémák. Pár hónapja egy vitájuk során a srác megütötte a barátnőmet. Ezt elmondta nekem és még egy barátnőnknek és mi próbáltuk mondani neki, hogy hagyja a francba azt a f...., de ő nagyon szereti. Nagyon rossz látni, hogy ennyire függ tőle, azóta pedig még legalább egyszer nekiugrott a srác. (tudni kell ehhez, hogy a barátnőm eleve a zavaros kapcsolatokhoz van szokva, mert a szüleitől is rossz példát látott)

Mit csináljak? Hogyan tudnék segíteni neki?

Mindannyian 15-16 évesek vagyunk.


2015. febr. 6. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szüleinek szólni ? vagy ennyire nem érdekli a szülei h a lányukkal így bánnak ? mégegyszer utoljára beszéljetek a barátnőtökkel erről, hogy ha most ilyen a kapcsolatuk milyen lesz később ? a fiú ha már kétszer neki rontott és a lány annyiban hagyta ez a szám gyarapodni fog.. mondjátok meg a barátnőtöknek h ti ugyanúgy a barátnői lesztek neki, de ha megint a barátjával való vitájáról akar mesélni hagyjon békén, mert ti meg mondtátok.ezzel csak saját magát nyomorítja el. Fiatalok vagytok még ez tini szerelem. vagy a sráccal kéne kicsit elbeszélgetni. én sosem hagytam h bántsák a barátnőm már a kapcsolat elején befenyítettem a csávót. bár en elég határozott karakán lány vagyok.
2015. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi is megfenyegettük már a srácot, de mivel messze lakik, ezért nehéz hatni rá.

Hallottam már tőle olyan történetet, hogy a szeme előtt ütötte meg a nevelőapja az anyját. Meg hogy ha nem tudott valamit (tananyag), akkor az apja felpofozta őt!!

Szóval tényleg ehhez van szokva, ezért nem is tud nagyon más kapcsolatot elképzelni, a srác meg kihasználja ezt.

Már sokszor ültettük le beszélni, hogy ez így nekünk se meg neki se jó, de nem hallgat ránk.

2015. febr. 6. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos senkit nem lehet akarat ellenére megmenteni a saját hülyeségétől...szóval a barátnőtökkel beszélgetni szinte teljesen felesleges és lehet, minél jobban erőlködtök annál nagyobb távolságot fog tartani veletek. Pl. legközelebb nem meséli el mi történt. Tényleg vagy szülők vagy a sráccal kéne beszélni, hogy legalább tudja, hogy más is tud a dolgokról.. bár attól meg bepöröghet.. lehet, ezért is megveri a barátnőtöket. Nehéz ügy nagyon, igazi tanácsot nem is tudnék adni, viszont az jó lenne, ha barátnőtökkel megmaradna a jó viszony, hogy ha ennél komolyabb lenne a helyzet vagy ki akarna lépni belőle akkor legyen mellette valaki.
2015. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!