Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudjek vele vagy varjak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel regota beszelgetunk, tetszik es most mutatta ki,hogy en is neki. Allandoan azon kattogok, hogy milyen jo lenne vele a szex, meg vele almodok,elkepzelem. Nem az a fajta lany vagyok aki konnyen odaadja magat a fiuknak, senkihez nem vonzodtam ennyire meg szexualisan. Viszont nem akarom,hogy konnyuverunek gondoljon es emiatt csak egyejszakas legyen belole. Mit csinaljak ? 17L

2015. febr. 7. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Varrjál
2015. febr. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már miért gondolna könnyűvérűnek? Írod, hogy régóta dumáltok. What a fu.ck logic from you? :D Csapassad vele!
2015. febr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SándorÚr válasza:
és a fiu tett már le valamit az asztalra az ügy érdekében? Vagy csak úgy magadra rántanád?
2015. febr. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bandi6891 ***** válasza:

régóta beszélgetnek de azért még fél elkezdeni. :D Szerintem még várhat vele egy fél évet.


csak úgy

2015. febr. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha most mutatta ki az kevés ahhoz h lefeküdj vele, benned meg a hormonok játszanak ami normális. neki kell lépnie ő a fiú hódítson meg.
2015. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kapcsolatot akarsz vele vagy mit? ezt vele is közöld. ő amúgy hány éves?
2015. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

17 éves vagy, ami nem annyira sok még, ha szabad javasolnom, és ha komoly kapcsolatot szeretnél, nem csak egy egyéjszakás kapcsolatot, akkor várj vele!

Ha elmegy a fiú, és nem beszélget veled tovább, onnan tudod, meg, hogy csak arra kelletél neki, első a komoly kapcsolat, aztán ha bejött a kapcsolat szex nélkül, akkor feküdj le vele!

2015. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aha. Szóval régóta beszélgettek. Az osztályfőnököddel nem beszélgetsz régóta? Mert akkor ennyi erővel neki is aláfeküdhetnél.

A szex nem arról szól, kérdező, az a legszebb emberi érzés, a szerelem megpecsételése. Ne űzz csúfot belőle.

2015. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te semmiképpen ne hozd szóba, hogy szívesen lennél vele "úgy" is. Várd meg, amíg ő kezdeményezi, de én megvárnám, amíg betöltöm legalább a 18 évemet - ha még mindig érdekel az a fiú, akkor jöhet. Addig meg elégítsd ki magad - az is egy megoldás.
2015. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!