Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha még soha nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és még nem jöttem össze soha egy lánnyal sem, még soha nem csókolóztam. Az olyan lányok akik nekem bejönnek nem állnak velem szóba! Mi tévő legyek? (Hülyeségektől és lenézésektől kíméljetek!)

2015. febr. 7. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk tedd lejjebb a lécet... Olyan lehetsz mint egyik ismerösöm senkije nem volt de neki a tökéj kell... mármint külsöre... nemis törödik azzal ki milyen...
2015. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, küldesz képet magadról? :)
2015. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Próbálod is megszólítani őket, vagy csak ülsz, és várod, hogy ők menjenek oda hozzád?

Mert ha nem próbálod, nem lesz eredmény.

2015. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ritkán járok el otthonról, mert nem igen vannak úgy barátaim se! Inkább facen szoktam írni lányoknak, de sokszor nem írnak vissza! Utolsó válaszoló te meg inkább kussolj!
2015. febr. 7. 09:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Na elmondom mi a gáz. Minden "szerintetek gáz?" kezdetű kérdés, az a gáz. Az a gáz, mikor az érdekel és az motivál hogy mások mit gondolnak. Hogy kinek a véleménye számít? az őszinte barátoké meg a családé. Mindenki más az gondol amit akar. Te tudod, mennyire vagy kanos, és mennyire gáz ez SZÁMODRA. Nem más számára.
2015. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szóval ne azért akarj valakit mert ennyi idős vagy meg mit gondolnak ha nincs meg sb stb. Ha szükséged van rá, akkor legyen.
2015. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj. Ha otthon ülsz akkor ne várj sokat. Szerezz barátokat, járj el velük bulizni, lógj velük. Ismerkedj- ennyi az egész. Az meg hogy facebookon írsz a lányoknak.. hát nem a legjobb. Én utálom mikor ismeretlen fiúk írogatnak rám... vissza se nagyon szoktam írni. Inkább élőben ismerkedek. Szóval mozdulj ki otthonról! :)
2015. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg 25 vagyok. Ez ciki.

De prostival már sexeltem, ennyivel előrébb vagyok.

2015. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, jogos, facen én se írok vissza ismeretleneknek. Max. megkérdezem, hogy ismerjük-e egymást, esetleg: honnan.

De ha azt írja nem ismerem, (ha meg szmájlit rak, hogy: Nem, de megismerkedhetnénk. :D ) na, attól kiráz a víz. Túl sokan csinálják, és a facebook nem erre való.

Akit nem ismerek a való világból, azt nem jelölöm be, és kész.

2015. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ismeretleneknek irogatok, hanem olyanoknak akiket ismerek! Csak sokszor ismerős lányok is alig-alig írnak vissza valamit és csak röviden.
2015. febr. 7. 12:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!