Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó abban,16 éves kislányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban,16 éves kislányok 20 évvel idősebb ffiakkal vannak együtt? És a pasiknak mi a jó ebben? Érthetetlen.

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
úgyérted a pedofiloknak mi jó ebben?
2010. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nem pedofilia, meg veletlen sem. 4 ev korkulonbseg teljesen normalis, sooot! A lanyok hamarabb ernek, mint a fiuk, es amig a 17 eves sracok csak dugni akarnak meg wow-ozni, addig egy 20 eves (akar egyetemista), lehet, hogy komolyabb kapcsolatra vagyik. Ennyi, amikor en 19 voltam 27 eves volt a baratom, mert a kormbeliek szanalmasak voltak :S 25/L
2010. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyértelmű:a nőknek az apakomplexus ,a férfiaknak a friss hús,mindkettejüknek a kihívás.ennyi


én meg az időseb nőket kedvelem+ 10

21f

2010. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Mi a jó abban,16 éves kislányok 20 évvel idősebb ffiakkal vannak együtt?


20 évvel idősebb azaz minimum 36 évesek,ha ezis elfogadott akkor kapjátok be

2010. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szerintem hogy a nők korábban érnek csak külsőre vonatkozik. 11edikes osztályomban a 17 éves lányok hiába jáccák a nagylányt közbe vicc hogy milyen kis gyerekek még. A fiúk meg hiába csak legtöbbször játszák az agyukat attol még ha kell lehetnek komolyak. Persze mindkét nemben vannak kivételek. De akkor is így általánosítani h a 17 éves fúk CSAK wowozni meg dugni akarnak . . . (barátnőm pl 1,5 évvel idősebb)

Meg egy 22+ év pasival mégis csak jobb megjelenni, persze ha pénze is van meg autója. Még olyat nem láttam hogy kis pisca 17 éves nő + 25 éves pénzes majomgyerek és hogy ebből lesz a nagy szerelem.

2010. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem 20 éves, hanem 20 évvel idősebb. Van egy kis különbség..
2010. febr. 10. 16:56
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a jó vagy nem jó kérdése.Én 16 voltam amikor megismertem az akkor 42 éves páromat.hulla szerelmes voltam,ő pedig még akkor nős,ezért csak nagyon jó barátok lettünk "csöppnyi" vonzódással.43 éves korában összeszedte magát elvált...sokáig töprengtem hogy mit kéne tennem,de nekem más nem kellett csak Ő.a fiatalabb srácok egyáltalán nem érdekeltek,más idősebb pasi pedig bár lett volna,nem kellett.próbáltam mással,de csak rá tudtam gondolni.3 év mulhatatlan szerelem után szedtem össze a bátorságom és mentem bele egy kapcsolatba vele.most 26 vagyok,ő 52 és boldog élettársi kapcsolatban élünk.mindent megadunk egymásnak,és 10 év után ugyanolyan szerelmes vagyok mint a 16. születésnapomkor:)
2010. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
esetleg szeretik egymást...
2010. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszerű, a lánynak apa komplexusa van, és "biztonság" érzetet ad neki az idősebb férfi, a férfinek meg tetszik a friss hús.

16L

2010. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A férfiakat megértem ha a friss pipiket meg akarják okozni, ez teljesen természetes dolog, a lányokat nem akik vén faszokkal akarják magukat dugatni.
2010. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!