Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van hasonló történeteitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hasonló történeteitek?

Figyelt kérdés

Életem üres,az idő elteltével már egyre inkább. 26 évesen az üres napjaidat a hobbid,a zene,a házi kedvenced és 2-3 jó barát tölti meg.

De van egy barát akivel jobban összejártál, és az üres napjaid egyszer csak úgy telnek mint még soha ezelőtt. Boldogságban.

Életednek hirtelen értelme van,szemed láttára lett színesebb a világ.

Így teltek a napok,hetek,. majd rövidesen ezt gyökerestől kitépték.

Nem szólhatsz egy szót se hisz nincs beleszólásod, de ha lenne sincs hatalmad ahhoz hogy ez ellen tiltakozz.

Szinte minden nap együtt voltál azzal a személlyel...de hirtelen a legnagyobb boldogságban ez a személy eltűnik az életedből.

Mintha sosem létezett volna. Ez már közel egy éve. Az életem újra üres,céltalan, annyi különbséggel hogy ez alatt az év alatt szinte minden nap akár mit is csináltam magammal a szomorúság marja a lelkem.

Egyetlen dolog van ami ezt enyhíti. Az idő.



2015. jan. 24. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Így a harminchoz közel én is ugyanezt az ürességet érzem napi szinten.Nagyon fáj egy bizonyos személy hiánya,aki konkrétan közölte velem,hogy már semmi esély arra,hogy újrakezdjük.Egyrészt mert nem akarja,másrészt mert van valakije.Nemrég még ő adott értelmet az életemnek,ma már azt kívánom,bár sose történt volna köztünk semmi,mert akkor nem szenvednék ennyire.Persze nyilván erre a leckére is szükségem volt.Hát ez van.
2015. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbálom én is úgy felfogni mint egy lecke az élettől.

Hogy ettől erősebb leszek. Csak ne járna ilyen hosszan tartó mély fájdalommal.

2015. jan. 24. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Az ürességen az változtathat ha valami új dolog kezdődik az életedben.A mindennapjaink egyhangúan telnek és gyakran magába eshet az ember emiatt,nem látja semminek az értelmét és depressziós állapotba kerül.Próbálj valami új dologgal foglalkozni legyen az hobbi vagy bármi más,a legjobb ha emberek között történik.Szerintem akkor felejt az ember a legkönnyebben ha egy új ember vagy emberek tűnnek fel az életében,úgy mindig könnyebb.
2015. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!