Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal 1 honapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal 1 honapja vagyunk egyutt de nem tudom mit adjak neki valentin napra szerintetek? (Olyat h szopjam le biztos orulni fog nem kerek mert mar oraloztunk es nem olyan nagy ajandek lesz neki)

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
péniszgyűrűt
2015. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor most csináld úgy, hogy jó is legyen! Amúgy az, hogy együtt töltitek a hétvégét és szeretitek egymást az miért nem elég ajándék, miért kell még hozzá bármi más?
2015. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy szexi fehérneműt egy harisnyával és táncolj neki. Én ilyet adnék most a barátomnak ha lenne :) L
2015. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szopd, le utána pedig nyeld le. Annak talán örülne.
2015. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj neki kocsonyát.
2015. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2.nemtudom hat naluk fogok aludni de azert akarok neki adni valamit

4.leszoktam nyelni

2015. febr. 7. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora k.... vagy... Ne vegyél neki semmit, úgyse lesztek együtt sokáig. Pusz!
2015. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!