Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Sok választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Sok választ kérek és komoylakat.

Figyelt kérdés

Meszélgetek egy lánnynl egy jo ideje már msnen.De neki van barátja több mint 6 honapja.De én szerelmes vagyok belé nagyon.Nekem ö a szivem választotja.Nincs olyan napom,hogy ne jusson eszembe,hogy merre jár,vajon mit csinálhat :)

Nagyon tetszik.Ha az én barátnö lenne minden egyes nap elmondanám neki,hogy "nagyon nagyon szeretlek".Öszintén a szivem legmélyéböl szeretem:)Komoly válaszokat kérek.



Elöre is köszönöm szépen,rendesek vagytok.:)


2010. febr. 10. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csúnya dolog más kapcsolatába belerondítani :(
2010. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha pasija van sztem hagyd a dolgot, nem sok értelme van pláne, hogy fél éve együtt vannak
2010. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát hát a lány szereti a barátják akkor szerinte probáld elelejteni, mert nem sok esélyed lesz. És kitudja lehet még annál a lánynál 1000-szer jobbat is találsz.

De azért sok sikert!

2010. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert, de szerintem ne mondogasd mindig hogy mennyire szereted, mert az agyára fogsz menni vele.
2010. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mint már írták ronda dolog belerondítani más kapcsolatába..

Akármennyire is szereted amég eggyüttvannak ne próbálkozz.. Szerintem. Mindenesetre sok sikert.

2010. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg nyugodtan próbálkozhatsz! :) persze csak diszkréten, és fogd fel ugy a dolgot, hogy ha ők szétmennek, akkor te ott leszel a háttérben ;) persze nem azt mondom hogy miattad mennyenek szét! nálam is hasonló volt a szitu,fél év után hirtelen csak belezúgtam a srácba a barátom mellet... :( nehéz dolog,de sikerülhet Neked! :)
2010. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előző vagyok és még csak annyit hogy én ugy vagyok vele hogy akit eltudnak vinni, azt vigyék is! remélem érted mire gondolok.
2010. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki...tudom, nem szep dolog beleronditani mas kapcsolataba, de sohasem tudhatod, hogy erez-e valamit irantad a lany...ugyanebben a hajoban evezek, ck kicsit maskepp...van baratom, akivel tobb mint feleve egyutt vagyunk, de van egy nagyon jo haverom, akiert valoszinu hogy szakitanek a baratommal is(ugy erzem hogy a baratomnak csak arra kellek, hogy kielhesse velem szexualis vagyait), szoval ha a haverom bevallana hogy szeret, osszejonnek vele, mert masfel eve vagyok szerelmes bele...de mivel nem lattam jelet a reszerol, ezert osszejottem jelenlegi baratommal, akit szeretek ugyan, de mivel ez nem kolcsonos, ezert meg tudnam szakitani vele a kapcsolatot...szoval szerintem mprobalj beszelni a lannyal...ne tamadd le egybol, csak ugy kerdezd meg, hogy boldog-e jelenlegi baratjaval, mert ugy erzed hogy szerelmes vagy bele...ha komoly a csaj, akkor megmondja szemedbe hogy mi van, es 20 ev mulva nem fogod banni, hogy nem kerdezted meg:)
2010. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!