Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon a padlón vagyok:/

Figyelt kérdés
Voot egy barátom, akivel több mint fél évet voltam együtt. És még csak nem is személyesen, közli, hogy szünetet akar tartani, mert pihenni akar.Ez lekoptatás? Mert egy héten ha egyszer-kétszer sikerült taliznunk...olyan rosszul esik, mert nagyon szeretem még mindig :(
2015. febr. 7. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen csak fél ki mondani hogy vége...
2015. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szüneteltesd.

Ha szakítani akar majd kiderül, sajnos ez ellen nincs mit tenni.

2015. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, nyugi.
2015. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, csak nem szünet volt, hanem vége. Nektek viszont még nincs végetek, csak egy kis szünet. Szerintem értékeld át a dolgokat magadban te is. Mondjuk, hogy miért kért szünetet ilyen hirtelen? Még jól is alakulhat a dolog, de azért maradj a realitások talaján! Szurkolok! 21n
2015. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedj fel onnan valamit. Pl. büszkeséget, erőt! Tovább fogsz lépni.
2015. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2015. febr. 7. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok most jelenleg,en azt javasolom hogy szakits te vele,en is ezt tervezem,csak meg nincs erom hozza,de megprobalom osszeszedni magam,talalkozni akarok vele,s ugy csinalok,mintha nem zavarna hogy vege es boldog vagyok.
2015. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!