Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok miután elolvassátok ezt a párbeszédet? Szerintetek jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

P-párotok B-egyik barátja


B-Hali jössz este piálni?

P-nem,barátnőm után megyek mert itt tölti az estét...

B-értem,akkor majd máskor esetleg...

P- hát ja :(:(:(


Igazából az én párom párbeszéde ez...tudom,hogy nem volt szép a részemről,de a kezembe nyomta a telefont,hogy írjak valakinek gyorsan egy sms-t és amint megírtam felfigyeltem erre a barátjával való sms-ezegetére így rávittem,elolvastam ezt az utolsó oldalt mert felfigyeltem a sok szomorú arcocskára.

Megvallom őszintén nekem rosszul esett.Olyan,mintha nem örülne annak ,hogy mentem hozzá és sokkal inkább elvágyódott a barátokkal.

És az a meglepő,hogy én sosem 'kényszerítettem' úgymond,hogy találkozzunk. Délelőtt dolgozik, olyankor mindig mondja,hogy mennyire hiányzom neki,alig várja hogy együtt legyünk este.

Ilyenkor délután még egyszer rákérdek,hogy akkor találkozunk-e este,nincs-e más programja.Legtöbbször azt mondja,hogy csak arra vágyik hogy velem legyen, vagy azt hogy elmegy kávézni gyorsan valakivel aztán rohan hozzám.

Mindig szépen megkérdem,és sosem volt semmi bajom azzal ha épp mással volt valami programja, mert amúgy láttam rajta hogy nagyon boldog mikor velem van.

Ez meg olyan volt mintha csak kötelességből vitt volna el,igazából meg oda vágyott...sokat gondolkozom ezen,de neki nem szóltam egyrészt azért mert nem szeretném hogy megtudja,hogy láttam az smst,másrészt mert nem akarok sértődött liba lenni.


Ezért is gondoltam először megkérdezem itt,hátha vannak még olyan válaszadók akik normális válaszokat adnak,és kiderül,hogy csak én vagyok túl érzékeny vagy másnak is rosszul esne?


2015. jan. 31. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégse örül annyira neked akkor :) Nem tartanám magamban,megmondanám hogy véletlenül észrevettem,mi ez.Ha annyira piálni akar,húzzon oda.
2015. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A párod veled akar lenni, csak a barátját nem akarja megbántani, azért ír így, mert a barátjával éreztetni akarja, hogy nincs vele semmi gondja!
2015. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy szeretett volna kiruccanni a baratjaval, es nem azert irta igy mert szivesebben lenne ott, hanem ereztette a baratjaval hogy azert jo lenne elmenni
2015. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent az olvasottak alapján te vagy neki az elso nem a baratja
2015. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

Hát még mindig nem tudom mire gondoljak,mondjak-e neki valamit.

Azért fura mert tényleg mindig nagyon sokat mondja,hogy hiányzok neki, meg mikor együtt vagyunk érzelgős, úgymond babusgat nagyon sokat,mondja hogy velem érzi a legjobban magát és örül hogy rám talált meg ilyenek.Ennek persze nagyon örülök,de mikor ezt láttam olyan volt mintha rombadőlt volna az egész,és mintha csak színből mondaná ezeket.Nem tudom :((

2015. jan. 31. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon nem olvastam el mi a téma, mert végül is az lényegtelen, viszont ha valakiben egy dolog nem hagy nyugvást, azt minél előbb közölni kell a párjával, mert kihathat az egész kapcsolat jövőjére.

jobban teszed ha közlöd vele, mert az hogy ide írtál, ebből már látszik hogy eléggé piszkál téged ez a dolog.

beszéld meg vele, jobban jártok mind a ketten.

2015. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!