Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talonba tett egy férfi. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talonba tett egy férfi. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem akar párkapcsolatot, és azt mondja, hogy a közeljövőben ez nem fog megváltozni. Ugyanakkor kedvel engem, jól kijövünk egymással, a barátom szeretne lenni. Elmondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik, mert olyan, mintha nem látná, hogy nő vagyok, és fáj, hogy nem kellek neki. Erre azt válaszolta, hogy kellek, csak másképp. Én 28N vagyok, ő 35F.
2015. febr. 8. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Viseld el, hogy nem kellesz neki.
2015. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
felemelő érzés lehet
2015. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Ti nők állandóan ezt csináljátok. Igaz, milyen jó a friendzone-ban? Élvezd ki minden egyes pillanatát. Az úrnak meg hatalmas pacsi, remélem sok öregedő nőcskét szivat még így.
2015. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Öregedő a tudod ki... Nekem nincsenek férfi barátaim és az exeimet se tartogatom nehezebb időkre.
2015. febr. 8. 14:51
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem akarsz a barátja lenni? Pedig az jó dolog.
2015. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

De te írod.

Nem akar párkapcsolatot, és másképpen kellesz neki.


Ezen mit nem lehet érteni?

2015. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ennyit arról, hogy a nő választ
2015. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem vonzódom szexuálisan a barátaimhoz, így őt se tudom elképzelni a barátomnak.
2015. febr. 8. 14:58
 9/22 anonim ***** válasza:

Én a talont kicsit máshogy értelmezem. Talon az lenne, ha bekerülnél abba a kalapba, akiket később párkapcsolatra számításba venne, de ezt nők szokták csinálni.


Ő nyíltan megmondta, hogy nem akar veled párkapcsolatot, és egy ilyen elhatározás férfinál nem szokott megváltozni. A barátod szeretne lenni azt jelenti, hogy időnként szívesen szexelne Veled (is) minden kötöttség nélkül.


Ezt így lehet csak mondani viszonylag kulturáltan, de egy kicsit önérzetesebb ilyenkor a férfival a kapcsolatot azonnal megszakítaná.


Naív (szépen mondtam) nő meg örül annak hogy időnkénti ürítésre szóba jöhet, mert reménykedik abban, hogy ebből a szerepből feltornázhatja magát párnak (ami legtöbbször illúzió).

2015. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Öregedőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
2015. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!