Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráti kapcsolat össze zavarod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti kapcsolat össze zavarodtam? (SOS) (2)

Figyelt kérdés

Üdv pár hete megismertem egy lányt de nem tudom most mi van vele. Mert személyesen illetve amikor elhivom mindig vidám de ráirok Skypeon flegmán válaszol mindig. De személyesen egyszer se. Megkerdeztem hogy most leakarsz rázni vagy mi. Ebből volt vita de mondta hogy nem. (Nem érzek baratsagnal többet iránta) De akkor miért ilyen flegma ha rá írok (Flegma alapján azt írtém soha nem ír hangulat jelet se egy "xd, ;),:( " meg hasonlók ritkán szokott írni. Meg gépen szinte nem is ír vissza pedig annyira nem elfoglalt mert ismerem.

Ezt a kérdés másodjára írom ki. Újabb hírt hoztam lemondtam a talalkozast mert megbeszeltuk hogy lelkizni fogunk. Ebből csinált egy vitát és flegmán elkoszont. Annyit tudok a csajrol hogy nem szűz és bulis fajta. Akkor.most csak kalandra kellettem neki és hogy segítség lelkileg neki. Mert elvileg könnyen bele megy a kalandba de ilyen terol nem ismerem csak a haverom mondta vele veszítette el a szüzességét. Mennyire kalandvágyó azt az oldalát nem ismerem mert ezt a témát nem hoztam fel. De múltkor mondta hogy fogjam meg a hasát szerinte látok e különbséget mert elvileg kondizik. Értelmes válaszokat kérek köszönöm minden egyes értelmes válasznak!



2015. febr. 8. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen nem szeret gépen kommunikálni, írogatni? Nekem is van több olyan ismerősöm akivel életben sokat elbeszélgetek, de ha írok neki max. 2-3 szavas válaszokat ír vissza vagy semmit.
2015. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokat van fent akkor oké azt mondanám de sokat online (Nem bugol a skypepom) (Se az ő teloja)
2015. febr. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!