Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tisztel a barátnőm? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tisztel a barátnőm? Vagy csak szimplán ő ilyen?

Figyelt kérdés
Pár hete már kicsit ingerültebb a barátnőm velem is. Az a helyzet, hogy alapból heves vérmérsékletű, nagyhangú, a családjával mindig is így beszél, az idegenekkel/ismerősökkel kicsit visszafogottabb, velem is azvolt eddig. Most viszont úgy beszél velem mint a családtagjaival, sokszor indulatos, akaratos, és rettentően zavar. Többször mondtam neki hogy nálam ez nem pálya, és el fogom hagyni ha tovább csinálja. Általában behúzza a féket egy két napra utána folytatja. Átkerültem a "család" csoportba, vagy szimplán nem tisztel? Mit csináljak vele? Már mondtam neki hogy nem vagyok kiváncsi rá, gondolkozzon el magán, és addig ne keressen, de azon meg mindig megijed, egyből visszavesz és keresni kezd.

2015. febr. 9. 08:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ordítsál vele te is egyszer nagyon, azt kèrdezd meg tőle, hogy milyen érzés volt. Talán eszbekap, hogy nem pálya amit csinàl.
2015. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Bence_ ***** válasza:
Ha figyelne rád kiabálna veled?
2015. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Elmondanád konkrétan milyen helyzetben csinálja ezt?
2015. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
És mennyi idős a barátnőd?
2015. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Velem biztos nem ordibálna, de ha Te tűröd, akkor hajrá.
2015. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap rántottam be a kéziféket! Elég volt!

Az elején még néha észbe kapott. Tanulságul írom!

Egy jó ideje ott tartottunk, hogy azt csinál amit akar, le voltam ugatva állandóan, néha visszafogta magát(2napig). Mindent kimagyarázott - tehát én vagyok a h*lye. És stb., stb., stb.

Azt élvezte ha ugráltathatja a pasikat. Ha nem volt senki bűbájos volt. Azután minden kezdődött előről.


Nem fog megváltozni hidd el! Én figyelmeztettem, feszegeti a határokat. Hiába tartasz pauset! Én sem reménykedek!

Ránéztem tegnap éjjel.

Ez a tipusu ember simán túl lép rajtunk!

Nem mutatkozhat vesztesnek!

Nekik az élet harc.


Mérlegeltem. Tudom nem fog keresni!

Mit veszithetek? A gyomorfekélyt, infarktust.


Beledöglök, de ....

Öreg vagyok bohócnak. Cirkusz igazgatónak meg fiatal.

2015. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, ha a csaj ezt szokta meg, ha alapból ilyen a természete, akkor nem érdemes vele maradni, mert úgysem tudod megváltoztatni. Idővel már a fenyegetésed sem fogja érdekelni. Kapott esélyt, nem élt vele. Minél előbb hagyod ott, annál hamarabb lépsz tovább és találsz normálisabbat.
2015. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyen a természete, azt nagyon nehéz megváltoztatni. Neked kell eldöntened, hogy mennyire vagy képes tolerálni. Vagy egy opció még, hogy egyszer, amikor üvölt, fogod és nagyon visszaüvöltesz, aztán megmondod, hogy ezt azért csináltad, hogy lássa, hogy ő milyen kívülről. Hátha ettől magához tér.
2015. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
22 éves a lány. Leüvöltöttem, aztán vissza vett,de igazából azt látom hogy annyira gyerekes, hogy fel se fogja. Igen az életet egy harcnak éli meg, ahol mindig úgy kell forgatni a lapokat, nehogy ő veszítsen. Érzem rajta, hogy szeret, de azt is, hogy ő olyan amilyen, és bár akar változtatni, nehezen tud. Szeretem, és nem tudom, hogy várjak, amig hátha észbe kap, vagy rakjam ki? Persze az lenne a legegyszerűbb tipp, hogy hagyjam ott, ennél csak jobb lesz,de ha mindent kidobunk mert kicsit rossz, sose lesz senkink.. viszont azt se akarom, hogy a fiatalkorom nagy részét elpazarlom rá. Rá akarom ébreszteni, hogy ostobaságot csinál és aztakarom hogy még együtt legyünk amikor ráébred, így nálam változik meg és velem lesz, nem mással... nekem szó szerint ő a tökéletes nő. alakra, hajszínre, bőrszínre, hobbira, mindenre...
2015. febr. 9. 11:39
 10/24 Bence_ ***** válasza:

Ezért fontos, hogy boldog legyél. Akkor nem "pazarolod" vele az időt.

Segíteni meg csak olyanon tudsz aki elfogadja, érti, hogy segítségre van szüksége.

2015. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!