Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja járok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja járok a barátommal de még nem vagyok belé szerelmes, normális?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 12:56
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

de én eddig nem voltam szerelmes senkibe 22 vagyok

csak egyszer 13 éves koromba egy olyan srácba akivel egyszer beszéltem kb 5 percet

2015. febr. 9. 13:13
 12/33 anonim ***** válasza:
60%
hát te nagyon buta vagy .
2015. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedveled, és ez neked már elég is?

Én sok embert kedvelek, mégsem jövök össze velük pusztán ezért.

2015. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
miért kell sértegetni ?? ne mondjátok már nekem hogy hip-hop mindenki szerelmes tud lenni egy csettintésre!
2015. febr. 9. 13:16
 15/33 anonim ***** válasza:
Ismét bebizonyosodott, hogy az érettség sokszor nem függ össze az életkorral.
2015. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idő alatt nem alakult ki vonzalom, akkor nem is fog.

Bár némi részlet nem ártana.

Mielőtt összejöttetek ismerted már korábbról? Ha nem ismerted akkor ebben a 2 hónapban mennyit tudtatok találkozni? Lehet csak kevés időt töltöttetek együtt és nem alakult ki semmi. Bár a szerelemhez nem kell idő, az vagy jön, vagy nincs. :S

2015. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát 22 évesen azért már illene tudnod, hogy mi a különbség a kedvelés és a szerelem között. Meg azt is, hogy simán csak kedvelésből nem állunk össze senkivel.
2015. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

"ne mondjátok már nekem hogy hip-hop mindenki szerelmes tud lenni egy csettintésre!"

Ezt senki nem mondta.

De normális, ép érzelmi világú, kicsit érettebben gondolkodó ember nem fog összejönni "csettintésre" senkivel, csak azért, mert kedveli.

2015. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
mondom én hogy nagyon buta vagy :D :D
2015. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
előtte nem ismertük egymást. mindegy én kedvelem . szerintem ha megkérdezném hogy szerelmes-e belém nem hiszem hogy azt mondaná hogy igen
2015. febr. 9. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!