Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem kivánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem kivánom vele a szexet?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 2-éve vagyunk együtt! Eleinte jól működött a szex! Habár már akkor se nagyon tetszett bene hogy hamar elélvez mindig.Én meg "úgy maradtam". Meg elfelejtette vagy nem is tudom hogy 2éve járunk mert eléggé ápolatlan és ez miatt is elveszia kedvem.Máskor nem voltak ilyen problémáim de most lelkileg nagyon megvisel az örökös féltékenységével ami már beteges.És mostanában már inkább kézzel elégitem ki magam még azt is jobban kivánom mint őt.
2015. febr. 9. 13:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ha azt mondom neki elhagyom akkor azzal fenyeget általában vissza hogy meg öli magát..
2015. febr. 9. 13:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy sarokba szorítson, ne engedd, hogy zsaroljon. Ha nem képes változni, nem érdemes rá fecsérelned az idődet. Szép, fiatal lány vagy, bárkinek kellhetnél, miért akarsz valaki mellett leragadni csupán megszokásból? Ne csak fenyegesd azzal, hogy elhagyod, tényleg csomagolj és lépj le.
2015. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már az elejébe se volt fényes a szewx igaza volt itt az eggyik hozzászólónak..csak akkor tűrtem hogy majd jobb lesz.De nem értettem 28 éves léttére hogy nincs annyi önuralom benne hogy ne menjen el 5 perc alatt hanem hogy az nézze hogy nekem is kicsit jó legyen.Akkor még talán fiatalabb voltam ezért tűrtem el neki sokat.Most hogy idősebb lettem pár évvel rájöttem legbelül ahogy ettem magam ezeka dolgok miatt hogy igazatok van nem érdemes egy ilyen fickó miatt tönkre tenni saját magam aki csak magával törődik :S
2015. febr. 9. 13:42
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazad van.Az lessz.Lelkileg teljesen megvisel a beteges hozzá állása mega zsarolásai.Elősször azt hittem tesz magával valami de ezt má annyiszor eljátszotta velem és soha nem végzett az életével szerintem ezzel is csak engem akart sakkba tartani..

kedves válaszoló honnan tudod hogy szép vagyok? :)

2015. febr. 9. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!