Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Tudom, hogy nem helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Tudom, hogy nem helyesen cselekedtem, de tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
A baratom az utobbi idökben furcsan viselkedett ezert elkezdtem a tudta nelkül kutakodni utana az FB-en es megtalaltam egy növel közös fotokon amin a baratai gratulaltak nekik,hogy szep par.Engem meg hitegetett,hogy szeret es velem akar lenni,de ereztem,hogy valami nincs rendben.Ezert telefonon megmondtam neki,hogy tudok a nöjeröl erre ö azt mondta,hogy beteg vagyok es ez nem igaz.Nem szoktam feltekenysegi jelenetet rendezni,de mit csinaljak,ha a szemembe hazudik?Azt mondja,hogy csak baratok.Megmutassam neki a kepeket vagy titkoljam azt,hogy kutakodtam utana?Azt mondtam neki,hogy csak hallottam a dolgot,de erre az a valasz,hogy hülye vagyok miert hiszem el.A kepeken pedig egyertelmü,de akkor lebukok.Mit tegyek?
2015. febr. 9. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Kutakodni utána fbn? Ott ami nyilvános az nyilvános... AKÁRKI láthatja. Ez nem kutakodás.
2015. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szembesítsd a képpel, személyesen. akkor a reakcióiból rögtön tudni fogod ha esetleg továbbra is hazudna. Nem kell megmondanod honnan van a kép, annyit mondasz rá hogy megvannak a kapcsolataid, és kész.
2015. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De igen,mert csak a baratai lathatjak,mi meg nem voltunk ismerösnek megjelölve.
2015. febr. 9. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg neki a képeket! Az sokkal nagyobb bűn hogyha megcsal mitha csak utána nézel kicsit! Természetes hogy mindent szeretnél tudni a barátodról. És ha a szemedbe hazudik akkor nem mindegy hogy mit gondol utána rólad? Mert ha megycsal akkor gondolom szakítassz vele...
2015. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. köszi,de azt mondta,hogy soha többet nem akar velem együtt lenni,mert kitalalok dolgokat.A kommentek alapjan pedig ök egy par.
2015. febr. 9. 16:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Mar csalt meg,de en hülye megbocsajtottam neki...
2015. febr. 9. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:

nem véletlen ősrégi képek? feltöltés dátumát azért nézd meg mielőtt jelenetet rendezel, mert pl nekem is fent vannak az ex-el való képeim...



üdv egy pasi

2015. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Januar 14.-tol kezdödnek....
2015. febr. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!