Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nekem már nem megy?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk már én is többet éreztem meg ő is, és már nagyon szeret, mondta h csak én vagyok neki, én is mondtam neki hogy ő, és van vmi közöttünk. De az utóbbi hónapban ez megváltozott. Ő jobban szeret, de én már nem érzek semmit. Nem az az oka hogy egymagasak vagyunk, jó zavar, de egyszerűen ez a dolog iránta megszűnt, és már nem érzek iránta semmit. De bírom, és tudom hogy nagyon megbántanám, lehet hogy tényleg ő velem maradt volna, de egyszerűen én már nem érzek semmit, lehet hogy csak ez egy átmenet volt nálam. Hogy mondjam meg neki hogy már nem akarok semmit, miközben ő egyre jobban kötődik hozzám, és nem akarom megsérteni?

(a kapcsolat 3 hónapos, ha azzal jönnétek még nem feküdtünk le, 17 évesek vagyunk, másik suliba jár)


2015. febr. 9. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

,,nem az a baj,hogy egymagasak vagyunk"


Ez egy nagyon fontos info volt!

2015. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. komizó

jólvan na, szeretek mesélni

2015. febr. 9. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kell túlreagálni. Így, ahogy írtad, megmondod.

Bocsi,nem akartalak átverni,de elmúlt a dolog reszemrol, szeretném, ha befejeznénk.

2015. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!