Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatot csak szakítással lehet befejezni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hangos veszekedésekre, megcsalásokra, szó nélküli lelépésekre, akár tettlegességre is. Sokan ugródeszkának használják a régi kapcsolatukat és próbálják a kudarc felelősségét a másik nyakába varrni. Ki milyen viszonyban vállt el az Exétől?

HA lehet kort és nemet is írjatok


2015. febr. 9. 18:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Pont erre voltam kíváncsi, hogy ki mit is tekint "szakításnak". Szerintem egy kapcsolat lezárása ha kölcsönös megegyezésen alapul az nem szakítás, sokkal inkább egyfajta búcsúzás. Elfogadod azt, hogy nem tudsz vagy nem akarsz többet tenni a másikért és belátod azt, hogy el kell engedned.

A szakítás szót inkább akkor használják, ha a felek sértettségben és indulattal vállnak el egymástól. Nem így látjátok?

2015. febr. 9. 19:19
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem egyik komoly kapcsolatom sem ért véget hangos vitával. Az első megpróbált elsunnyogni, én kérdeztem rá,hogy akkor most szakít velem? Mondta,hogy igen. Magától nyuszi volt kimondani. A másodiknál leültettem és elmondtam,hogy nekem ez így nem működik és jobb lenne,ha külön folytatnánk. Szerintem szakítás akkor is,ha csendes megegyezés és akkor is,ha nagy veszekedés közepette mondják ki a végét.


25N

2015. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Költőnő? ***** válasza:
én nem így látom. Akkor is szakítunk, ha közös megegyezéssel tesszük, meg akkor is szakítás, ha vki kapja magát és megy.
2015. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem, Ti egyik Expasitokkal sem tartjátok a kapcsolatot?

Úgy gondolom, hogy a szakításnál mindig van olyan fél aki a rövidebbet húzza, és emiatt csak nehezen tudja lezárni a kapcsolatot, mert egy csomó kérdés megválaszolatlan marad....nem tudja hová tenni a történteket.

Azért jobb megszakítani minden kapcsolatot az Expasival, hogy a későbbi kapcsolatban ne legyen ebből probléma? Aki egyszer közel állt hozzád azt akkor sem akarod többet látni, ha nem ártott Neked?

2015. febr. 10. 11:37
 15/21 Költőnő? ***** válasza:
azonnal szakítás után nem lehet barátság sztem, ott (sz*rabb esetben) vmelyik fél még jobban benne van érzelmileg. Én több exemmel vagyok jóban, persze ehhez el kellett telni időnek. Nem látom be, miért kéne vkit utálnom v teljes mértékben ignorálnom, akit egyszer szerettem és osztoztunk az életünk bizonyos szakaszán.
2015. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek Veled.

De akkor miért is hívjuk ezt szakításnak? Valójában nem szakítod meg vele a kapcsolatot?!!

2015. febr. 10. 12:59
 17/21 Költőnő? ***** válasza:

hát a kapcsolatotok egy része megszakad... Meg van h ezek a szakítás utáni gap-ek annyira elmélyülnek és elhúzódnak, h macerás felvenni a fonalat, kapcsolatot újra. Tapogatózni a másiknál h hol jár a folyamatban, óvatosan lépkedni, kvázi tojáshéjon... hogy kezdjek hozzá, stb... Ez néha X idő elteltével olyan nehéznek tűnik, h inkább bele sem vág az ember.

Aztán néha az élet elrendezi egy "véletlennel", néha meg nem.

2015. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Soha nem értettem miért próbált meg néhány exbarátnőm velem összeveszni....sok mindent vágtak a fejemhez,amiben volt némi igazság, de nekem soha nem jutott volna eszembe ezt velük megtenni. Hozzáteszem nem megcsalásról beszélek. Egyik ismerősöm esetén agyalok....de egyszerűen nem találok benne logikát.

A Nők részéről ez nem valamiféle taktikázás, hogy úgy érezze magát a másik fél, hogy Ő bizony nem felel a kudarcért? Kit akar ezzel becsapni?

2015. febr. 10. 13:14
 19/21 Költőnő? ***** válasza:
amikor kap az ember egy sebet (még ha nem szándékosan is), elborítja az agyát a kaksi olykor. És semmi mást nem akar csak revansot
2015. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Aki egyszer közel állt hozzád azt akkor sem akarod többet látni, ha nem ártott Neked?"


Nem tudom, hogy a nők többsége hogy viselkedik ilyen helyzetben, de én nem akarom látni azt akivel szakítottam, vagy aki szakított velem.

Hiába nem feltétlenül ártott nekem az illető, de attól még kedveltem, és vége lett a kapcsolatnak. Viszont ha szakítás után is állandóan ott van, nem tudok felejteni. Ennyi. Még akkor is ha nem szerelemről volt szó. De nálam többnyire nem értek véget szépen a kapcsolatok...


Egyetlen pasival tartom a kapcsolatot akivel dolgom volt, de mi nem jártunk együtt. Barátok voltunk, majd párszor lefeküdtünk, aztán újra csak barátság volt, ami szex nélkül azóta is tart. Ő időnként váltogatja a barátnőit, 1 éjszakás kalandokba bonyolódik, néha a barátnőit is megcsalja, azóta se állapodott meg. Én viszont igen.

2015. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!