Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Eléggé bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Eléggé bonyolult az ügy.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, viszont az utóbbi időben megváltozott. Nagyon csúnyán beszél minden második szava f....sz meg g......ci cigizik, és mindenféle trágár, elviselhetetlen viselkedést tanúsít. Kb. 5 hónapja tart ez a viselkedés nála, és éngem egyre jobban taszít. Sokszor le ültünk már komolyan beszélni erről, mindíg meg igérte hogy változni fog de sosem tartotta be. Pár napja a fejemhez vágta hogy én nem is szeretem meg meg akarom változtatni, fogadjam el így stb. Mondtam neki hogy én csak a jót akarom neki, csak a rossz szokásairól akarom le szoktatni de nem érti meg. Mondtam neki hogy én nem tudok vele maradni ha így viselkedik azt mondta hogy ő nem fog változni a kedvemért tehát mondhatni szakítottunk. Pár napja azonban elég nagy szüksége lenne rám. Rossz lelki.állapotban van nagyon, és én mondtam neki hogy segítek bármiben azt mondja nem kell hogy segítsek neki de azt mondja szeret. Most mit csináljak ebben a helyzetben? Nem akarom magára hagyni de szerelmi kapcsolatot nem akarok olyan lánnyal aki úgy viselkedik mint ő. Esze ágában sincs változni a jó irányba és nem érti meg hogy jót akarok neki, és azt sem akarja hogy segítsek. Mit tehetnék??
2015. febr. 9. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis teljesen el fogsz hidegülni tőle. Ha nem képes változni, az lehet jobb esetben a folytonos stressz miatt is, de ez már valószínűleg így marad. Ha képtelen vagy tolerálni (nekem se nagyon szokták), akkor a legjobb az, ha ketté válnak útjaitok.
2015. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot és felejtsd el.
2015. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A deviáns viselkedés valószínűleg figyelemfelhívás. Te nem igazán tehetsz semmit, ugyanis az ilyesmit nagyon sok szeretettel és elfogadással lehet kezelni, amire te értelemszerűen nem vagy - nem is lehetsz - képes, hiszen neked is vannak vele szemben (jogos) igényeid. Szakemberre lenne szüksége.
2015. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!