Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tobb X-en tul csokkennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb X-en tul csokkennek az ismerkedesi lehetosegek? 41F.

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:

A társkeresők tömve vannak 30-as, 40-es nőkkel.


Léteznek éjszakai szórakozóhelyek kifejezetten az idősebb korosztálynak.


Semmi sem akadályoz meg abban, hogy egy neked tetsző nőt megszólíts az utcán, a buszon, a szupermarketben, a ruhaboltban vagy bárhol, ahol meglátod.


Mindig is ezek voltak (na jó, a társkereső csak kb. 10 éve) és ezek lesznek az ismerkedés módjai.

2015. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Francot, többet kaszáltam az utóbbi öt évben, mint huszonévesen :-D ... És mostanában kezd nyomulni a 20-25-ös korosztály furcsamód, pedig eddig a sajátomból válogattam :-P


40/F

2015. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz annyit tennék hozzá, hogy egy férfinak szerintem bűn megállapodnia 30 éves kora előtt, mert a szexuális potenciálja (abban hogy mennyi és milyen nőket tud megkapni) igazán csak 30 felett bontakozik ki minden férfinak.


Még nem vagyok 40, de szerintem 40-45 éves koromig simán meg tudok kapni a 20-45 éves korosztályból nőket. Persze 40 felett lehet már csak 25 éveseket és afelettieket.


35/F

2015. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy inkább bővülnek.

40++

2015. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy igen..Nő
2015. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, max annak aki nem jár sehova.
2015. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HA -3+ évben válogatsz akkor igen. Egyébként inkább nő.
2015. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz nem!Sőt szerintem jobban lehet ismerkedni! A 28-40éves nők érettebbek,már tudják mit akarnak! ;)
2015. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!