Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak Lányok! Gáz lenne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Lányok! Gáz lenne így elengedni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, ő 17, 2 éve vagyunk együtt, én vagyok neki az első.

Májusban megy majd külföldre a sulival kb 2 hétre.

Arra gondoltam, h mielőtt elutazik megbeszélem vele, legalábbis feldobom a lehetőséget, hogy ha úgy van, hogy lenne más kint a két hét alatt akkor ne mondjon nemet, csak majd mondja el itthon, nem szeretném, ha hazudozás meg vetítés lenne a vége.

Szerintetek durva ilyet mondani, megbeszélni, vagy nem?

Olvastam már, hogy mások így megbeszélték.


2015. febr. 10. 22:21
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:
100%
Hülye vagy....
2015. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hét nem olyan hosszú idô, ha ennyit nem bír ki megcsalás nélkül, akkor végleg engedd el.
2015. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen gáz lenne és lehet, hogy szakítanék is a pasimmal ha ilyen baromságokat mondana, de az a minimum, hogy pocsékul esne.

Mellesleg 2 hét az semmi. De ha hónapokról lenne szó is ezt írnám.

2015. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáz lenne. Ha utólag mégis kiderül, hogy volt valami, megbocsáthatod, de eleve így küldeni felér egy szakítással.
2015. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szeretnéd hogy mások is megdugják vagy sem?

Mert igen, léteznek nyitott kapcsolatok, ahol ez megengedett a hétköznapokon is, de szerintem a tiétek nem ilyen, kár lenne elrontani.

2015. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális. Ennyire nem bízol benne, ez az első rögtön ami eszedbe jut? Akkor nem tudom miért voltál vele együtt két évig...
2015. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondaná a barátom, biztos kiakadnék
2015. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatha aztakarod h massal jöjjön össze... ez mar majdnem szakitas ilyet nemondj nki mert szerintem igen, Gáz lenne
2015. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi szükség van erre?

2 hét nem a világ

ha meg nyitott kapcsolat, akkor nincs miről beszélni

24L

2015. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
na ha ezt igy megmondod neki,akkor el is ered vele amit akartal,ha van kis esze akkor szakit
2015. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!