Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ferfi mennyi ido alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi mennyi ido alatt teszi tul magat egy szerelmi viszonyon?

Figyelt kérdés
viszonzott szerelem volt,de sok felreertes miatt nem teljesult be nem jottek ossze a novel!
2015. febr. 11. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó. Ismerek olyat aki évekig nem tudta elengedni az exét, és olyat is, aki egy hónappal később már más nőbe volt full szerelmes...
2015. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyi idő alatt egy nő, úgy általánosságban. De ha nem az átlagosak jöttek össze és szakítottak, hanem az egyik érzékenyebb volt, akkor nyilván Ő lesz a sokáig bánkódó.
2015. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem max 1 hét
2015. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változó. Láttam olyat, hogy a nagy-nagy szerelem után egy héttel már más lánnyal vigasztalódott. És olyat is láttam, hogy évekig nem tudott valaki elfelejteni egy lányt.
2015. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Váltózó. Pár hét, de lehet akár évek alatt is.
2015. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leginkabb attol fugg mennyi pia van otthon.
2015. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában nehezebben mint s lányok/nők!
2015. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!