Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Ezek után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt és látta gyakorira olyat irt ki hogy valaki ismerkedni? .. ez még hagyján de be is léptem a fiokjába és ott volt a kérdések között hogy ha barátomat kidobnám nagyon magányos lennék egy barátom sincsen.. fél éve vagyunk együtt teljesen elhanyagol.... 2 hónapja még nem ez volt ! mit csináljak?
2015. febr. 11. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hanyagold el, vagy szakíts vele az Ő érdekébe.
2015. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

most magára ismer és lesz ám sírás rívás!

szerintem beszéld meg vele ezt a dolgot...

2015. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő hanyagol el nem én vele.. Ja még valami tegnap este lent voltunk éjszaka kocsival lementem hozzá és beszélgettünk egyszer csak jött egy üzenet Zsolt mondta egy barátja ki akartam venni a telefonját a kezéből nem engedte meg harapott mondta semmi közöm hozzá... és én már az eljegyzést szerveztem !!
2015. febr. 11. 10:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Ö hanyagol el nem én őt !
2015. febr. 11. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzés fél év után???!?!!! Hidd el nekem ha ilyen problémáitok vannak az 1 évet nem fogja meg élni.
2015. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó irok privátot ha nem gond !
2015. febr. 11. 10:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak én szeretem !
2015. febr. 11. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne privátokat írj! Állj a sarkadra! Vagy vagy!

Vagy társa vagy, vagy huzzon! Ha kapcsolatba lép valaki vállalja egoja egy részének feladását! Ha csak saját magának ő maga létezik, az nem kapcsolat!

2015. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!