Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan fura hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fura hihetetlen az, ha egy sportos pasi a ducikhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Sportos férfi vagyok és a ducik tetszenek, olyan 80-90 kg feletti, vékony nővel szóba se tudnék állni

Miért olyan baj és hihetetlen ez?

Mikor mondom ezt az ismerőseimnek csak nevetnek, nem hiszik el és hogy ilyen nincs.


2015. febr. 11. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem az szúrja a szememet, hogy bjeönnek a ducik, hanem hogy olyan szinten felszínes vagy, hogy egy vékonnyal szóba sem állnál. Ez tökéletesen minősít téged, és ezen tényleg csak nevetni lehet :)
2015. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert sajnos ez a megszokott, és a megszokottat várják el :) 16/L
2015. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen én is szeretem ha egy lányon van egy kis felesleg. Jó nem 80-90 kg van szó de azért szeretem ha van mit fogni. Csak a kutyák játszanak csontokal. :D Neked az ilyen lányok tetszenek , ez van ezt el kell fogadni aki meg nem tudja kapja be. Sz*rd le mások véleményét kit érdekel ki mit mond?
2015. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig van.


Sokan beleesnek abba az egyetemes hibába, hogy a szerelemet is úgy kezelnek mint valami befektetést.

Rád sem néznek a jó nők? Menj gyúrni! Nem gond, ha a szádból kilóg a szalma, a kékeres, dagadó izmokkal a legszebb libákat csábítod majd el!


Pedig én sem vagyok egy sovány nőci és mégis egy fitt párom van.

Az a csarnok ahova jártam, ott meg volt egy fittness lady. A legszebb a lányok közül. Csorgatták utána a pasik a nyálukat. Egy nap egy pocakos tai-chi bajnok csatlakozott hozzánk. Kopaszodott is, husis is volt, szemüveges is volt, akkor még karrierje sem, volt, csak egy csóri egyetemista... mégis 3 hónap múlva összejött a legszebb sportlédivel, 2 év múlva pedig összeházasodtak.


Nem lehet pontos egyenletet felállítani arra, hogy aki sokat foglalkozik a testével az hasonló kaliberű társat keres. A szerelem nem ilyen egyszerű.


N

2015. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem kezdenék veled, mert ha lefogyok, mi lesz? Elhagynál?:D


110 kg-os nő

2015. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne agyad tudnád hogy mennyire beteg a kérdésed!
2015. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem gaz.......jo erzes h valaki birja a duci csajokat is 13/l
2015. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!