Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt akarok nagyon, szinte bárkivel megelégednék csak nő legyen, mit tegyek szerintetek? Merre csajozak?

Figyelt kérdés
ja kövér ne legyen, meg 25 nél idősebb se

2015. febr. 11. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom a jövőbeni barátnőd... :( Amúgy bárhol a világon?! Kocsma, könyvtár satöbbi... De otthon a szobádból nem fog menni, kivétel társkeresők, meg chat de hát azokhoz is ki kell mozdulnod... :'(
2015. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :D Az ha idősebb 25 nél sosem baj :D jó hát ha mondjuk 15 vagy akkor necces... :D
2015. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig pont hogy 25 év felett kezd megjönni az eszük
2015. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én is pasit akarok szinte BÁRKIVEL MEGELÉGEDNÉK CSAK PASI LEGYEN

ja izmos legyen magas és 25 nél fiatalabb magas fekete haj barna szem az se baj ha gazdag sebaj megoldjuk

2015. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-es Én ilyen vagyok csak Kövér alacsony szőke és csóró, kellek?
2015. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használd az erőt!!! XD
2015. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!