Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány nem akart, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány nem akart, de most évek (! ) után elémállt, ilyen van?

Figyelt kérdés

pontosabban 2 éve volt ez, mikor nyomultam, még úgy tűnt, hajlik a dologra, végülis "most nem akarok senkit" lett a dologból. Persze volt egy "dugipasija" aki már régebbóta bejött neki, de nem jöttek össze végül, de lett másik pasija, igaz nem a legkomolyabb fajtából (leitatta a lányt és egyik barátnőjét, mindhárman összekapaszkodtak, pasi volt belül -tehát ilyen szintű kb) vele volt nagyjából félévig.


Nemrég irt. Irt újra, ámbár amúgy akkor sem maradtam közömbös számára, mindig is éreztem hogy talonban tart... most azt mondta hibázott.


Ilyen létezik?


2015. febr. 11. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég k...vás mikor egy csaj nyomul. Biztosan nem szerelmes és még csak női tartása sincs. Használd ki és dobd, mielőtt fél éven belül máshoz is odamegy hogy hé, most már van kedvem dugni... Szánalmas.
2015. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki akkor egy menetre elvinném aztán pápá
2015. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 acelsziv ***** válasza:

Én már jártam így. Akkor még volt barátja és két év után felhívott, hogy akarok e találkozni...

12. éve vagyunk együtt ő a feleségem van egy pici lányunk és hihetetlenül boldogok vagyunk.

2015. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!