Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit szólna, ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szólna, ha a párja soha nem akarna vele sehova menni, mindig csak otthon akarna maradni és szexelni?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem hajlandó velem kitenni a lábát a házból. Biztos, hogy nem szégyell, nem erről van szó. De nem szeret semmit velem csinálni, a szexen kívül. Se mozi, se vacsi, se buli...mindent csak a barátnőivel. Teljesen mindegy hova hívom, már mindenfélét kitaláltam, de velem csak fetrengeni akar otthon. Eleinte tetszett a dolog, de most már zavar. Normális ez így?

25/F



2015. febr. 11. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas vagy, de legalább az ágyban jó.
2015. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 VaLaKiki9999 ***** válasza:
62%
én örülnék ilyen felállásnak :D
2015. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szép kilátással rendelkező szállodába, és szeretkezzétek át az egész napot. Aztán ha már látja, mi van odakint, tuti, hogy kedvet kap a körülnézéshez.
2015. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kb én is ilyen típus vagyok mint a barátnőd.
2015. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Didiiayer ***** válasza:
Ha ő így érzi jól magát, akkor nem valószínű, hogy változni fog. Esetleg beszéld meg vele, hogy téged ez zavar és szeretnél vele is kimozdulni a házból.
2015. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Szóval van élete, az ágyon kívül rendesen lefoglalja magát, nem neked kell szórakoztatnod a nap 24 órájában. Szerintem álomnő.
2015. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azta és pont a fiu irja pedig fordítva szokott így lenni ln mennék 27L
2015. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem ritka az ilyen fiu mint te nálam pont a fiukn nem akartak sehova sem vinni
2015. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te most panaszkodsz, vagy dicsekszel?
2015. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy legszívesebben állandóan programokra mennék vele, de azért az se normális hogy egész télen nem tudtam rávenni, hogy legalább 1x elmenjünk korizni. És mind a ketten terembe járunk edzeni, szerettem volna ha együtt is megyünk, de nem sikerült ezt se elérnem. Még olyanokat sem csinál velem amit mindketten szeretünk. Olyan rég voltunk már valahol, hogy lassan fura ha ruhában látom meg az utcán emberek között.
2015. febr. 11. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!