Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit szólna, ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szólna, ha a párja soha nem akarna vele sehova menni, mindig csak otthon akarna maradni és szexelni?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem hajlandó velem kitenni a lábát a házból. Biztos, hogy nem szégyell, nem erről van szó. De nem szeret semmit velem csinálni, a szexen kívül. Se mozi, se vacsi, se buli...mindent csak a barátnőivel. Teljesen mindegy hova hívom, már mindenfélét kitaláltam, de velem csak fetrengeni akar otthon. Eleinte tetszett a dolog, de most már zavar. Normális ez így?

25/F



2015. febr. 11. 21:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát, ja, fura. De otthon is csak az ágy, potosabban csak a szex a közös ? Semmi közös DVD nézés (persze ágyból), meg semmi közös főzés, beszélgetés, hanem szex és alvás után otthon is elvonul (mondjuk másik szobába) és csinálja a saját dogait ?
2015. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, mióta zavar téged ez a helyzet ?
2015. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Eleinte nem zavart, csak furcsálltam mivel amikor megismertük egymást randizni sem akart jönni. Mármint klasszikus értelemben elmenni valahova, csak sétálni voltunk 1x, a többi randi már nála vagy nálam volt. Majdnem 8 hónapja vagyunk együtt,ő 26 éves. Filmet nézni azt szoktunk meg kajálunk. Együtt nem főzünk, mindig ő készít valamit. Ebbe sose akartam mondjuk beleavatkozni, mivel nagyon ügyesen főz,süt:) Semmi mást nem csinálunk, csak beszélgetni szoktunk sokat. Elvonulni sosem szokott, ha találkozunk akkor minden percet együtt töltünk házon belül:D
2015. febr. 11. 23:24
 14/20 anonim ***** válasza:

Az a gáz benne,hogy a barátnőivel viszont elmegy.Olyan mintha csak szexre kellenél neki.Esetleg nem vagy elég szórakoztató számára vagy mégis szégyell.De akkor minek van Veled?

Ez így nem normális szerintem sem!

2015. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes. Majd leírnád hogy alakul a kapcsolatotok? Kiváncsi leszek mi lesz ebből. Barátnőivel milyen jellegű helyekre járnak?
2015. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én kihajintanám ha nem változik meg, bár az ilyesmikre magától kellene "rájönnie". Én úgy venném, hogy ez a tisztelet hiánya, nem méltat arra, hogy részt vegyen az életem teljes területén - már feltételezve persze, hogy én résztveszek az övében...Az szükséges de nem elégséges feltétel, hogy fetrengünk :-)

Egy ilyen esetem volt, türelmi idő letelte után angolosan távoztam.

2015. febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem mostanában miért nem talált be ilyen lány? :D 20F
2015. febr. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy egy rohadt nagy k***a és fél, hogy meglátják veled és ezt megtudod vagy valami?

Esetleg van másik pasija is és fél, hogy meglát vele... ?


Szeret eljárni barátnőivel veled meg sosem? Én elgondolkoznék ezen a lehetőségen is...

2015. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy megcsal. Valahogy nem tudom elképzelni hogy lenne rá ideje és energiája. Dolgozik, edzeni jár, barátnőzik, a családjával is gyakran van és egyedül él, rendbe kell tartani a lakást meg ilyenek. Velem meg heti 4x-5x találkozik és olyankor folyton megy a szex. Kétlem hogy beleférne és hogy kellene más férfi is.

A barátnőivel vásárolgatni szokott meg beülnek valahova beszélgetni és időnként bulizni mennek, ami általában valami koncert.

2015. febr. 12. 22:03
 20/20 anonim válasza:
Szerintem meg ilyen tipus és kész, próbáld megbeszélni vele a dolgot de ha nem megy ne erőltesd.
2015. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!