Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert ilyen jo erzes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen jo erzes, hogy vegre nem vagyok szerelmes abba akibe nem kellett volna?

Figyelt kérdés
2 evig voltam szerelmes egy pasiba a munkahelyemen! Mert mindig kedveskedett velem! Es probalkozott,de kozben elettarsam van! mar 2es fel eve!o annyira nincs oda ertem,es ennekem fontosak az erzelmek,tehat a masik pasinak a lelke teszett nagyon abba szerettem bele,de igy utolag rajottem,hogy nem is az akinek akkor lattam,gondolom a kod miatt nem lattam a hibat!pedig jocskan tele van hibakkal!Es most egy jo 2hete rajottem,hogy hulyeseg mast szeretni,es mar nem is fpoglalkozok vele,es olyan felszabadultnak erzem magam:-) mi a velemenyetek
2010. febr. 11. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

"2 evig voltam szerelmes egy pasiba a munkahelyemen!"

"kozben elettarsam van! mar 2es fel eve!"


- Még jó, hogy neked fontosak az érzelmek...

2010. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ez természetes reakció. biztos nagyon nyomasztó lehetett az a két év. legalábbis, ha magamból indulok ki. én nem vagyok képes színlelni a párom előtt, ha tudom, hogy nincs minden rendben
2010. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Az,hogy a mostanival csak azért vagy,mert nem szeretsz egyedül lenni...
2010. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Azért jó érzés, mert felszabadultál! Két hét még kevés, attól még nyugodtan visszaeshetsz. Aztán majd jön a másikfajta jóérzés!
2010. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Eleve nem szeretted a párodat,most ebből a pasiból is kiszerettél.Két hét múlva majd jön a következő.Gratulálok!
2010. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eppen ez a baj,hogy a paromat imadtam,es mostis szeretem!De o sosem viszonozta ezt nekem,emiatt kezdtem mast szeretni ertelmetlenul!amugy meg teljesen nem vagyok szeretheto,betgseg miatt!szomatizacios zavarom van rengeteg hulye tunettel! 7honapig beteg voltam!mostis az vagyok,de mar tudok dolgozni vegre!Igazandibol szemelyiseg zavaraim is vannak,es ez a flortolos viselkedes,is ennek a tunete volt....mostanaban mar nem csinalom ezt,amiota gyogyszerrel kezelnek! Nem hazudtam a paromnak elmondtam mindent,es erdekesnek tartotta,de megertett! igazabol 200kmre lakok a csaladomtol,es nincs is helyem visszakoltozni,parszor gondoltam koltozesre,de ott munka sincs azert meg nem adom fel,mugy erzem megkell oldani a parkapcsolati problemakat!!!!Es nem elmenekulni eloluk! Akik itt lefikaznak azoknak meg semmi elettapasztalata nincs hozzamkepest nagy valoszinuseggel! Kerem aki normalis valaszt tud csak az irjon,koszonom! 22/L
2010. febr. 11. 13:27
 7/14 A kérdező kommentje:
bocsi nem 200 hanem 2000kmre lakom! ugyhogy az fikazzon akinek van valami egyutterzese,koszonom szepen!
2010. febr. 11. 13:29
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Remélem sikeres a gyógyszeres kezelésed!És jó,h őszinte vagy a pároddal!még sok szp boldog közös évet kívánok nektek:)és gyógyulást,na meg jó munkát!
2010. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

"Eppen ez a baj,hogy a paromat imadtam,es mostis szeretem!De o sosem viszonozta ezt nekem,emiatt kezdtem mast szeretni ertelmetlenul!"


- Mások ilyenkor szakítanak, de végül is ez is egy megoldás...

Az a bajd, ha a szakítást meenkülésnek fognád fel.

2010. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom,remelem enis hamarosan jobban leszek! az utolsonak meg annyit,hogy nem elszakadni kell attol,akivel gondok vannak esetleg,hanem megoldani a gondokat,ha vegkepp beut a mennyko,es betelik a pohar elkoltozok,de most nem is az volt a kerdesem,hogy szakitas e a parommal,vagy sem,de latom van 1-2 gyenge felfogasu ember a foldon!
2010. febr. 11. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!