Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerencsetlen vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerencsetlen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szoval szerelmes lettem egy lanyba, akivel ossze is jottunk. Oktober elejek osszevesztunk egy semmisegen.. egy hetig nem valaszolt az uzeneteimre mert azt mondtam neki hogy bar ne is ismertelek volna meg. Utanna minden rendbe jott de nem volt olyan mint elotte. Se bizalom se semmi...

Par napja elkezdtem beszelgetni az egyik fiuval egy chat oldalon, nem tudom miert. Nem volt semmi szandekom vagy ilyesmi.. nem is tudtam h ismerik egymast.. es pont azelott egy nappal beszelgettek. Kerdeztem tolle hogy mit csinal hogy van.. meg ijenek.. ha van parkapcsolata.. es kerdezte ha nekem van.. es mondtam hogy nem tudom.... mondtam hogy en szeretem az egyik csajt es szerelmes vagyok bele de o nem szeret...pedig en ugy erzem. O erre azt tanacsolta hogy hagyjam beken akkor es ne sirjak utanna mert semmi ertelme sincs. Aztan mondtam hogy ha szeretsz valakit nem hagyod elengedni magatol... es mondtam hogy ennek ellenere azt hiszem most is fent van es chatel a pasikkal.. es lehet mar vele is chat-elt. Errefel o azt mondta hogy akkor nincs velem megelegedve es biztos azert chatel masokkal... de hat ha nem lehhe mar reg keresett volna masvalakit szexelni hisz mint lany talalsz hamar. Beszelgettunk tovabb meg minden... mondtam hogy o volt a mindenem es eletem soran o volt a legjobb dolog ami tortent velem hisz anyit foglalkozott velem meg minden csak miutan veszekedtunk mind ez eltunt .. es hogy egy embert igazan 6 honap utan ismersz meg.... es mondtam h o nagyon komunikativ meg minden es lehet mar beszeltek is a chat en.A fiu azt mondta hogy o nem ir senkinek, ot a csajok keresik... es mondtam na akkor lehet mar keresett is teged.. de csak viccbol. Es kerdezte mi a nick-je, en meg gondolkodas nelkul elmondtam.

Errefel, o elkuldte a beszelgetesnek azt a reszet ahol en irtam h en szeretem de o nem es hogy egy embert 6 honap utan ismersz meg.. evel ugyebar mindent felforgaott. Hetfo este ota nem valaszol uzeneteimre hiaba irok.. nem tudom hogy kerjek bocsanatot... hiaba probalok barmit nem akar. O azt hiszi pont azert keztem el beszelni aval a fiuval h tudjam meg h mit beszelgettek.. mert o azt hiszi h tudtam a kodjat.. es hogy egy csomo ember kozul csak pont ot fogtam ki.

Beszeltem egyik baratnojevel es o azt hiszi hogy en nezeggetem az uzeneteit mert tudtam a kodjat pedig ez nem igaz. Elkuldtem neki a beszelgetest onnan ahonnan mondtam h szeretem ... de o nem hiszi hogy nem leptem be a felhasznalojaval.

Mit tegyek? Teljesen osszevagyok torve, nem hiszem hogy ekkora balszerencsem van hogy pont olyan valakinek ontottem ki a lelkem akinek nem kellet volna. Tudom hogy nem szereti ha egyfolytaba irok neki epp ezert tegnap reggel ota nem is irtam neki. Nem akar latni. Kerem segitsetek.

22/F


2015. febr. 12. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy nem szeret?

Hány éves a lány?

2015. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

miutan veszekedtunk, eszrevettem. nincs csillogas a szemeben... de azert meg talalkozunk egyutt vagyunk csak nemtudom hogy nem akarja beismerni vagy akarmi.

A lenyeg h o az az ember ak tud mindent rolam.. egesz eletemet elmeseltem neki es most evel amit tettem nem is akar velem beszelni. Nem tudom mit csinaljak teljesen osszevagyok torve... nincs eletkedvem.. egesz nap nem eszek semmit.. csak azt nezem ha bevan jelentkezve vagy nincs.. meg ilyenek. Mit tegyek? mit tudnek irni a bocsanatkero uzenetbe?

2015. febr. 12. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!