Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a szerelemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémám az,hogy könnyen szerelmes leszek de általában mindig rossz pasit fogok ki. Én nem tudom,hogy ez miért van. Ha valakivel mondjuk együtt járok már egy kis ideje akkor nem hagyok neki szabad időt ha pár óráig nem ír és nem keres már kétségbe vagyok esve a gyomrom is remeg,hogy vajon mi lehet a baj. Túlságosan ragaszkodó típus vagyok amit szerintem a pasik nem nagyon szeretnek. Mi lehet velem a gond? Másnak miért sikerül egy normális párkapcsolatot kialakítani nekem miért nem? Biztos bennem van a hiba.A külsőmmel nincsen semmi gond sokak szerintem nagyon szép lány vagyok csak kevés az önbizalmam.
2014. nov. 29. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Most írtad le, hogy mit művelsz. Igen, ez nem jó dolog. És igen, biztos, hogy benned van a hiba. Fogd vissza magad, és nem lesz probléma.
2014. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen ez, nem vagy egyedül :)

Az önbizalmadon kéne javítani, tisztázd magadban, hogy te igen is jó vagy. Nem könnyű, de mondogasd magadban, írj egy listát, stb.

2014. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó,amit csinálsz,meg gondolom,nem jól választasz.Először ismerd meg azt,akivel kapcsolatot szeretnél,nem kell rögtön mindenbe beleugrani!Másrészt tanulj önuralmat,és kösd le magad valamivel.
2014. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak akik szerencsésnek születtek a szerelemben, vannak akik nem.


DE a szerencse az nagyon forgandó, nem tom a kaszinótörvény előtt jártál-e kaszinóban amikor még nem csak a maffiózókat engedték be, vagy pókereztél-e már valaha, mert akkor biztos tudod.

2014. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szarul választasz:D kicsit sok amit csinálsz de szerintem ez személy függő sok pasi őrülne ha törődnének vagy foglalkoznának vele sztm ne változtass csak kicsit vegyél vissza :) mondjuk min 5 óra múlva kezdesz izgulni mivan :P
2014. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még csak pár órát kibírok ha nem jelentkezik :) de 5 óránál több az már egy kicsit sok.Én akkor miért nem tudom megállni,hogy ne keresssem az illetőt? ő meg miért tudja? Ha meg zaklatom és irogatok akkor meg azt mondja,hogy tőlem nincsen egy szabad perce sem.
2014. nov. 29. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden vagyam egy ilyen ragaszkodo baratno, igazi lelkitars akire mindig lehet szamitani, egyutt nevetni, sirni, aki mindent megoszt vele, sulve fove egyutt jarni ^_^
2014. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is ilyen szeretnék természetesen pasiba. Egy olyant aki nem tud ellenni nélkülem 1 órát sem már hiányzom neki de az ilyen nagyon ritka sajnos.
2014. nov. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!