Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hova tenni a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a viselkedését, szerintetek? 23/L

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már közel fél éve ismerkedek ( soknak tűnik, de voltak hetek is,hogy nem találkoztunk, meg mosoly szünetek

férre értések miatt, ezt most nem ragoznám) ( 1,5 hónap után csókolt meg előszőr,3 hónap után hivott át magához)

A mosolyszünet óta eltelt 3hónap lassan, beszélgetünk a neten, telefonon 1 héten 3-4x kb és csak hétvégén találkozunk mert másik városban

tanul (hétvégére van hogy neki van programja van hogy nekem, ezért nem minden hétvégén találkozunk) Most is eltelt 1hónap hogy nem találkoztunk, de tartottuk a kapcsolatot nagyrészt, és feltűnően örült amikor meglátott. Áthivott magukhoz családi vacsorára, egész este a kivánságaimat leste, figyelmes volt.

Ott aludtam nála most előszőr..és hát alapból ha találkozunk mindig megcsókol,megölel,meg oda bújik, ez most sem történt másképp.

Lefeküdtünk aludni és beszélgettünk egy jó ideig, aztán hát elkezdett közeledni de egyáltalán nem ,,rontott ajtóstól a házba" vagy hogy fogalmazzak, nagyon finom volt, gyengéd, azt leste nekem mi a jó, engem kényeztetett (nem feküdtünk le egymással) puszilgatott,fogta a kezem, összebújva aludtunk el. Reggeli ébredésnél is megpuszilgatott meg megölelt, marasztalt hogy reggelizzünk meg ebédeljek ott. ( nem tudtam ott maradni még reggel eljöttem tőle) Aznap beszélgettünk délután a neten (ő keresett). Nem értem Őt.. állítása szerint (4hónapja mondta) nem akar komoly kapcsolatot... de amikor találkozunk mindig bámul, szeretget, csipkelődik,piszkáljuk egymást... de van hogy 1 hónapig nem találkozunk... tehát, gondolom hogy nem szerelmes mert nem birná akkor, hogy ennyi ideig nem lát.. de akkor mi játszódik benne hónapok óta? szerintetek?


2015. febr. 12. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom. Szeretni biztos szeret, talán csak az időt akarja húzni. Kérdezd meg tőle, az a leghatásosabb.
2015. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te is leírtad, hogy időben nehéz összehangolni. Vannak, akik ilyen helyzetben nehezen köteleződnek el. Ha többet akarsz, bíztasd távkapcsolatra...
2015. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova húzza...de biztos nem szeret, akkor nem birná ki hogy akár 1 hétig ne beszéljünk ( volt olyan is) meg hogy sokáig ne lásson, most sem fogunk találkozni két hétig. Csak a puszijain meg a ölelésén érezni hogy ,,nem üres" és ez nagyon furcsa, meg hogy odabújik meg puszilgat finoman, és mindig azt lesi nekem mi a jó ( itt gondolok arra hogy ha náluk vagyok akkor 2percenként megkérdi mit hozhat, kérek e valamit, és az ágyban is mindig az van ami nekem jó(nem feküdtem le vele). Nem értem.
2015. febr. 12. 13:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kedveli a mostani életmódját, több csajjal is ugyanezt csinálja, azért tud finom és türelmes lenni, mert most is van olyan, aki lecsapolja.


Nem sietteti a csajokat, mert számításba veszi azt, hogy ezek így nem érzik annyira biztosnak a pozíciójukat, és emiatt bevetik majd magukat nála. Neki pedig később sem kell magyarázkodnia, ha tovább akar lépni, mert mondhatja hogy a csaj akaszkodott rá.

2015. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztos infóból tudom, hogy nincs neki más nyár óta (amióta engem ismert).
2015. febr. 12. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha azt mondja egy önérzetesebb nőnek férfi, hogy nem akar (vele) komolyabb kapcsolatot, akkor az ilyen nő tovább lép, nem hagyja hogy rabolják idejét.
2015. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki akkor Én gondolhattam azt hogy komoly kapcsolatot akar ( minden hétvégén bebiciklizett hozzám 15km-t egy másik faluból,csokit hozott, hazakisért a város másik végéből ,sosem mászott rám, nem közeledett olyan értelemben,és még sorolhatnám..)... másnak mondta ezt hogy Ő nem akar komolyat, aztán mikor beszéltem vele erről Ő utána eltünt és nem találkoztunk másfél hónapig nem beszélgettünk, egy bulin találkztunk újra novemberben ott kezdtünk el megint beszélni találkozgatni stb..
2015. febr. 12. 13:31
 8/11 anonim ***** válasza:

30 kilométer biciklizés hétvégenként az is valami?


Volt olyan csajom akivel hetente háromszor futottam 10 kilométert, évente többször félmaratont (csak mert ő ezt az életmódot kedvelte); katonaként több katonatársam 48 órás kimenőből elutazott 30 órát, elsődlegesen azért hogy csajával tölthessen pár órát; húgom is 1,5 éven keresztül majdnem 1000 kilométerről utazott haza céges kocsijával szinte minden hétvégén, oké hozzánk is, de azért elsődlegesen az akkori barátja miatt.


Ehhez képest nulla erőfeszítéssel megszerezhetne, ha igazán akarna...

2015. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem akar komolyat, mert sokat csalódott már és fél, hogy újra ez lesz.

De ettől függetlenül szeretget, csak fél kimondani, hogy akkor legyen ez tényleg egy kapcsolat.

Bíztasd, hogy nem kell félnie.

2015. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő!


3 és fél évig volt együtt egy lánnyal előttem, akibe nagyon szerelmes volt, és rengeteg fájdalmat okozott neki (megcsalta,hazudott neki,átverte stb.. ) De ha fél év alatt nem sikerült rájönnie hogy Én nem az a lány vagyok aki ilyeneket képes lenne megtenni akkor sajnálom.

2015. febr. 12. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!