Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hova tenni a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a viselkedését, szerintetek? 23/L

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már közel fél éve ismerkedek ( soknak tűnik, de voltak hetek is,hogy nem találkoztunk, meg mosoly szünetek

férre értések miatt, ezt most nem ragoznám) ( 1,5 hónap után csókolt meg előszőr,3 hónap után hivott át magához)

A mosolyszünet óta eltelt 3hónap lassan, beszélgetünk a neten, telefonon 1 héten 3-4x kb és csak hétvégén találkozunk mert másik városban

tanul (hétvégére van hogy neki van programja van hogy nekem, ezért nem minden hétvégén találkozunk) Most is eltelt 1hónap hogy nem találkoztunk, de tartottuk a kapcsolatot nagyrészt, és feltűnően örült amikor meglátott. Áthivott magukhoz családi vacsorára, egész este a kivánságaimat leste, figyelmes volt.

Ott aludtam nála most előszőr..és hát alapból ha találkozunk mindig megcsókol,megölel,meg oda bújik, ez most sem történt másképp.

Lefeküdtünk aludni és beszélgettünk egy jó ideig, aztán hát elkezdett közeledni de egyáltalán nem ,,rontott ajtóstól a házba" vagy hogy fogalmazzak, nagyon finom volt, gyengéd, azt leste nekem mi a jó, engem kényeztetett (nem feküdtünk le egymással) puszilgatott,fogta a kezem, összebújva aludtunk el. Reggeli ébredésnél is megpuszilgatott meg megölelt, marasztalt hogy reggelizzünk meg ebédeljek ott. ( nem tudtam ott maradni még reggel eljöttem tőle) Aznap beszélgettünk délután a neten (ő keresett). Nem értem Őt.. állítása szerint (4hónapja mondta) nem akar komoly kapcsolatot... de amikor találkozunk mindig bámul, szeretget, csipkelődik,piszkáljuk egymást... de van hogy 1 hónapig nem találkozunk... tehát, gondolom hogy nem szerelmes mert nem birná akkor, hogy ennyi ideig nem lát.. de akkor mi játszódik benne hónapok óta? szerintetek?


2015. febr. 12. 12:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én elsőnek azt kérdezném, hogy Te mit érzel?

De én is hasonló cipőben járok, és hidd el, én sem tudom, hogy mit tegyek. De én egy vmit gondolok: fél attól, h megint csalódni fog, de persze ez nem lehet egész életére mentség majd. :S

2015. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!