Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom tönkretenni a családját, és őt sem. Mindennap látom, egy a munkahelyünk. Mindig rendes, kedves velem. Én meg beleszerettem piszkosul....tudom, hogy nem szabad, de mégis.... Néha adott kérértelmű jeleket, de soha nem reagáltam, valószínűleg nem is sejt az érzéseimről semmit... És nem is akarom, hogy tudja..

El szeretném felejteni, ki akarom verni a fejemből, de csak rá tudok gondolni minden percen. Mit kellene tennem?

19/l 28/F


2015. febr. 12. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismered egyáltalán?

Tudod milyen amikor a családjával van?

Tudod milyen lenne veled?

Igen?

Ha tudod akkor is gondold magad a párja helyébe, hogy éreznéd magad ha Ő lennél!

2015. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ismerd meg nyugodtan. Ha a pali szeret téged és a feleségét nem, akkor úgyis otthagyja majd. Minden emberi lény a boldogságot űzi. De ha csak te értetted a kedves gesztusait félre akkor inkább ne siesd el a dolgokat. Várd ki az eseményeket.
2015. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy probalj meg tavol maradni tole, vagy valts munkahelyet, kerd at magad masik reszre ha lehet. Egyebkent meg felnott ember vagy, uralkodj az erzeseiden. Nem erdemes egy kaland miatt szetverni egy csalad eletet, tartsd tiszteletben a masikat.
2015. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem rendben van a családjával. És igen, belegondoltam már, hogy mit éreznék, ha a felesége helyében lennék, épp ezért nem viszonzom a jeleket. Sőt szeretném minnél hamarabb kiverni a fejemből. Csak azt nem tudom, hogy....Nem vállthatok munkahelyet sajnos...próbálom elkerülni, ez a legtöbb amit tehetek
2015. febr. 12. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, honnan tudod milyen családi élete van? Lehet szerencsétlent verik,kihasználják, vagy egyszerűen boldogtalan.
2015. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. cégnél minden kollégára, ügyfélre kedvesen mosolygunk amikor köszönünk, akikkel többször összefutunk teakonyhában, étkezésnél azzal jobban is eldumálunk. Férfiembernek természetesen jól esik csinos kolléganőkkel eldumálni, akikkel közvetlenebb viszony van, azokkal van egy kis játékos flört is, pont azoknak természetesebb ez, akiknek van párkapcsolata. Az ilyen emberek nyitottabbak arra, hogy magánéletükről nyíltabban beszéljenek.


Néha látom, hogy hozzánk kerülő 22-23 éves csajokat az elején feszélyez ez a cégkulúra, vagy akár félre is értik (gondolhatják, hogy itt minden férfi meg akarja őket dugni), de pár hónap alatt belerázódnak.

2015. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, más a véleményem. Ha bejön Neked, és Te is Neki ne hagyd ki:-) Utána még válthatsz munkahelyet.
2015. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd tönkre a családját. Kis. Éretlen. Pcsa.
2015. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!