Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is kiakadnátok ez miatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiakadnátok ez miatt? Szerintetek felhozzam vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
Párommal ma mind a ketten szabadnaposak vagyunk, mondtam neki tegnap hogy, ma reggel majd felhívom ha felébredtem és akkor beszéljük meg mikor találkozunk. De fontos dolgom volt ma szóval csak reggel gyorsan írtam neki facen egy üzit hogy csak késöbb tudok jönni. Nem is volt időm utána megnézni hogy írt vagy hívott-e. Nemrég értem haza, kicsit elhúzódott a programom, gondoltam hogy mostanára már hívott egy párszor, vagy írt facen, de egyáltalán semmit. Felhívtam hogy mi van vele és kiderült hogy egész nap játszott a gépen, és észre sem vette hogy ennyire elszaladt az idő. És azért nekem ez elég rosszul esik, mégis csak úgy volt hogy reggel beszélünk, neki meg mostanáig eszébe se jutottam. :(
2015. febr. 12. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akadnék ki, tök felesleges lenne, úgysem értél rá, ő meg addig elfoglalta magát. Megbeszélném vele, hogy most már ráérek, találkozzunk most vagy valami és ennyi. Minek minden baromságon kiakadni ahelyett hogy inkább arra törekednél, hogy amikor lehet akkor inkább jól érezd magad.
2015. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hogy örülnél, hogy nincs hiszti:)
2015. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy mégiscsak érdekelte a dolog, de mint egy dacos gyerek, így akar neked visszavágni, hogy fájdalmat okozzon kicsit neked is.

Vagy tényleg le sem szarja az egész kapcsolatot, egyik sem a legjobb.

2015. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt nem az a lényeg, hogy nem írt hanem hogy fel se nézett facera, hogy esetleg írtam-e hogy élek-e még. Szóval nem is tudta mi van velem.
2015. febr. 12. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kéthetente nézek fel face-ra, nem mindenki ott éli az életét.
2015. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolta,hogy majd felhívod ahogy megbeszéltétek.

Nem kell komplikálni a dolgokat.Te is el voltál foglalva.

2015. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy volt, h felhívod, akk ő miért figyelje fb-n h írtál-e neki? Ha azt mondtad volna neki, h reggel ott írsz neki, akk lehet h felnézett volna. Én kiakadnék, ha a párom a saját hülyesége miatt engem okolna.
2015. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!