Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam?

Figyelt kérdés
Barátom mondta, tegnap hogy ma egész nap nem lesz otthon, de majd este fent lesz facen és tudunk beszélni, nekem viszont nagyon hiányzik, és jó lenne vele beszélni, de nem tudom felhívjam-e. Még nem olyan régóta vagyunk együtt és nem akarok a nyakán lógni, de ma egész nap nem beszéltünk és hiányzik. Fiúk ti örülnétek neki ha a barátnőtök hívna és érdeklődne hogy mi van veletek, vagy inkább idegesítene hogy rajtatok lóg?
2015. febr. 12. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan hülyeséget gondolnak a lányok.... amikor először engem felhívott a barátnőm én kiugrottam a bőrömből úgy örültem, figyeld meg lehet órákat elbeszéltek! Én legeszőrör asszem 5óra 36 percet beszéltem vele! HÍÍÍVD FEEEL! :))
2015. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmüen hívd fel. BOldoggá fogod tenni vele őt is s magad is. Mit számít az a 200-2500 forint azért a pár gyönyörű percért? :)

https://www.youtube.com/watch?v=cPB5B3P14ak

2015. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
200-250* ... bocsi. :$
2015. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok :D ... Maximum lecsesznek ha 15000.- ft os számlát csinálsz... Ahogy én :DD
2015. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Max én cseszném le magam, mert a diákmelómból töltöm a telóm. :D
2015. febr. 12. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel!
2015. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd fel.

Ha van mit kibeszélni, mindig örülök a hívásnak.

Ha azt kérdezed, hogy hogy van és közlöd, hogy hiányzik, az nem nyomulás, vagy akaszkodás. Az az akaszkodás, ha azt kérdezed, hogy kivel van, hol jár, mit csinál.


A szándékos várakoztatás hülyeség. a két embernél meg van a kémia, akkor mindig örülnek egymásnak. Persze, ha épp dolga van, azt meg kell érteni és nem megsértődni.

2015. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!