Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam vagy ne hívjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy ne hívjam fel?

Figyelt kérdés
Röviden megpróbálom leírni. Barátnőmmel már több mint fél éve együtt vagyunk. Nyáron csak kétszer találkoztunk mert az apja nem engedi neki hogy barátja legyen mert még ráér, ne hogy gyerek legyen és a tanulás az első neki. Barátnőm 17 éves én pedig 19 vagyok. Meg van az apja száma de nem szeretné hogy beszéljek vele. Ő pedig fél vele beszélni. Előre is köszönöm a segítségeket!
2014. aug. 29. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
hivd ! jobb mintha azon agyalnal hogy milenne ha felhivtam volna
2014. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, számomra imponáló lenne ha a lányom barátja felhív ,hogy had találkozzon a lányommal. (pedig szigorú vagyok) Én lehet engednék. Sok sikert. | Ám lehet nemtud a védekezési szokásokról, tablettákról meg ilyenek :) |
2014. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi lenne *
2014. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Esetleg valami segítség hogy mi az amivel a legjobban tudnék érvelni?
2014. aug. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!