Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti ezt hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti ezt hogy fogadnátok el?

Figyelt kérdés

Kissé nehéz eset lettem.

5évvel ezelőtt egy lánnyal megismerkedtem, együtt voltunk 3évig,majd a hátam mögött fogadott.

Lényeg, hogy ez után számítottam vele, és 2éve nem volt kapcsolatom. (se futó. .se egy éjszakás)

Tény a bizalmam elveszett, ez által hiába is próbálkozik/próbálkoztak be lányok, a barátságnál több nem lett.

Iszonyatosan ragaszkodó típus vagyok, ráadásul soha senkit nem csaltam meg...immáron 22éves fejjel családon gondolkozom, de így nehéz.

Nem tqgadom, én is próbálkoztam. ..de van egy határ amit képtelen vagyok átlépni egy könnyen. És az elmúlt két évben nem volt olyan lány aki ezt megértette volna...nem történt minden úgy,ahogy azt ők szerették volna. (de nem is bánom. ..legalább egy pár futó kapcsolattól megmentett a makacsságom)

Hogyan tovább? :(



2015. febr. 12. 20:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Látom megszállt az ihelet.

Igen ezzel tisztában vagyok, és olvastam is.

Nem várok rá. .és nem is kergetem, érdekes dolog...egyfajta 'Titok'-lásd vonzás törvénye.

Én most csak egy dolgot akarok...erre a kérdésre választ kapni.

-ki hogyan/mennyire lenne türelmes, ha nem akkor miért? (számomra ugyan egyértelmű)

-hogyan fogadná az illető az ilyen esetet

-illetve hogyan tovább? ?!

2015. febr. 12. 21:25
 12/15 anonim ***** válasza:
válaszolgathatunk itt okosan, úgysem úgy lesz :D
2015. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne erőltess semmit. Minden jönni fog, ha annak ott lesz az ideje.

Egy ideig görcsösen kerestem olyan embereket, akikhez ragaszkodhatok, bár kapcsolatom még nem volt.


Légy türelmes önmagadhoz :)

19L

2015. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hmm..ez aztán a biztató válasz :)

..naaa de azért a kettő ég és föld...türelem?

Hmm..láttál már farkast idegeskedni a birkák miatt? Több mint türelmes vagy..a bizalmam hiányzik. ..amit mások felé tanúsíthatok.

2015. febr. 12. 21:37
 15/15 anonim válasza:
A lánynak kell türelmesnek lennie,ahoz hogy teljes mértékben bízni tudjál benne. Viszont neked lehet, hogy előre is kell, hogy egy kis bizalmat adj, mert kinek esne jól ha az az ember aki bejön neki nem bízik benne?!
2015. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!