Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben aludjak a barátomnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben aludjak a barátomnál?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy ma nála alszom, vinnék pizsit. De valami kicsit szexisruhában aludnék, nem a garfieldos pizsamámban... vagy ti konkrét, klasszikus pizsiben szoktatok a párotoknál aludni?
2015. febr. 13. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én mindig pizsamában alszok, évszaknak megfelelően trikós-rövidgatyás, vagy pólós-hosszú nadrágosban. Az összes mesefigurás, Snoopy, Hello Kitty, Füles, Tigris, Mickey egér, stb... Sose volt még ebből gondom pasiknál. Szexhez nyilván leveszem, vagy már eleve csak utána veszem fel, alváshoz meg oly mindegy, úgysem lát, hisz még nyakig be is vagyok takarózva... Meztelenül nagyon utálok aludni, a legnagyobb hőségben sem bírnám elviselni. Olyan volt már mondjuk, hogy trikó-franciabugyi párosban aludtam, de ritka. Sőt, ha van is ilyen, akkor sem feltétlenül pasival alszok, van, hogy egyedül.
2015. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Annyira nem fontos, hogy miben alszol. Az én barátom ugyanolyan vonzónak talál a macis pizsamámban, mint egy csinosabb hálóruhában. :) Amúgy meg, amiben sikerül, a pólójában, topban meg rövidnadrágban, hálóingben, pizsamában...
2015. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ruha felesleges. :-)
2020. márc. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!