Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de újra beszélün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de újra beszélünk. Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Miután szakított velem, felajánlotta, hogy maradjunk barátok. A kapcsolat maga kb. 4 hónap volt, de már előtte néhány hónapja is ismertük egymást. Tudom, hogy neki rengeteg barátja van, de nekem ő volt a legjobb barátom is ezalatt az idő alatt. Több, mint egy hétig nem beszéltem vele, rengeteget gondolkodtam és el tudtam fogadni, hogy ez volt a döntése, mi már nem leszünk együtt. Most egy ideje újra beszélünk, én nagyon szeretném, ha újra jóban lennénk, azonban tényleg nem tudom, hogy ő mit akar. Minden nap ír, megkérdezi, hogy milyen napom volt, de általában csak néhány mondatot beszélünk és el is tűnik, teljesen ridegen viselkedik. Máskor pedig olyan mint régen, zenét küld, poénkodunk, sokat dumálunk. Nekem kétes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, mintha nem lenne biztos abban, hogy még akar velem beszélni. Szerintetek lehetséges, hogy csak azért csinálja, mert nem akar újra megbántani azzal, hogy inkább ne is barátkozzunk? Vagy csak szüksége lenne még egy kis időre?

23/L


2015. febr. 13. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csináltam én is a barátnőmmel.


Neki kevés barátja volt, szerelmes volt belém. És barátnak tartott engem, és én is őt. Izgalmas együttléteink és beszélgetéseink voltak. Azután ellaposodott a dolog.

Eltűntem, rideg lettem, nem kezeltem úgy, olyan odaadással, mint Ő engem.


Pár napja végleg elveszítettem. Mi férfiak ilyenek vagyunk. Ha nagyon megszeret valaki, félünk a kötöttségektől. Azután, amikor már Ő nincsen, kézzel-lábbal ragaszkodnánk hozzá, de már késő.


Próbáld kevesebbet keresni, hátha a hiányod észhez téríti. Tudom, nehéz lesz, de csak így mentheted meg a dolgot.


Járj sikerrel, mert egy csodás dologért küzdesz! :)

2015. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Én is nagyon szerettem őt, de ezt ő nem tudta viszonozni, így azt mondta jobb, ha ezt befejezzük, mert nem akarja, hogy még nehezebb legyen nekem. Megértettem, elfogadtam, hiszen ha ezek az érzései, nem nagyon tehetek mást.

Tényleg úgy gondolom, hogy én nem szeretném őt elveszíteni, mint barátot. Túl rövid ez az élet ahhoz, hogy ha megismerünk egy olyan embert, akivel ennyi közös tulajdonságunk van és akire ennyire rá tudunk hangolódni, azzal ne legyünk jóban.


Nem keresem sűrűn, nem akarok ráakaszkodni, vagy elijeszteni. De pont ez az, hogy ő is keres és ettől függetlenül rideg. Fura helyzet. De nagyon remélem, hogy végül jól sül el, mert mint embert, én nagyra tartom.

2015. febr. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!