Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hete furcsa a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete furcsa a barátnőm, egyszer megbeszéltük amikor nagyon a mélyponton voltunk, hogy eltávolodtunk egymástól, de megoldjuk. Azóta eltelt 3-4 hét de nem sok minden változott. Nem szeret már?

Figyelt kérdés
Szóval azt beszéltük meg egyszer hogy úgy éreztük mindeketten hogy úgy beszélünk mint az idegenek. Ezt megbeszéltük, és úgy volt hogy mindketten folytatni akarjuk. Viszont azóta se változott semmi, ugyanúgy beszélünk mint az idegenek. Élőben kicsit lazább, nem sokkal, plusz a szexuális élet. Azon kívül nem érzem hogy szerelmes belém, bár amikor megkérdeztem azt mondta hogy igen az, és ne temessem a dolgot, mert nem akar szétmenni. Én viszont rohadtul nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, minden nap úgy kelek fel hogy mikor szakít, de már ott tartok hogy én mondom azt hogy vége. Szeretem, de úgy érzem ő már nem szeret, hiába mondja az ellenkezőjét... 4 hónapja vagyunk együtt.

2015. febr. 4. 13:42
1 2
 1/13 CptTomato ***** válasza:
4hónapja vagytok együtt 3-4 hete beszéltetek a dologról tehát 3 hónap alatt sikerült mélypontra jutnotok?!.... hmm szerintem ez valami rekord szerűség, és nem kicsit elgondolkodtató részetekről
2015. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ha ennyi idő alatt már elhidegültetek egymástól, akkor felesleges folytatni. Ha neked oké csak egy szexkapcsolat, akkor maradj mellette, de inkább keresnék egy jobb társat.
2015. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretem, és fiú létemre tudok megsértődni is rendesen, igazából egy vita után maradtunk ebben az állapotban és úgy érzem hogy csak egyikünk se tud túllépni azon a sérelmen. Mindketten elég önfejűek vagyunk. Úgy érzem hogy kötődik hozzám de azt hogy szerelmes lenne nem érzem. Lassan már az én érzéseimben is kételkedem, de csak azért mert úgy érzem nem szeret, és nem akarok én lenni a vesztes fél.
2015. febr. 4. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor vagy vesztes fél, ha egy rossz kapcsolatból utolsóként lépsz ki.
2015. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jól indult a kapcsolat és az a vicc hogy telejsen egyformák vagyunk. Ugyanaz az érdeklődési kör, hobbi, ugyanazokat a kajákat szeretjük, ugyanazoka a filmeket, zenéket stb... És iszonyat jól indult nagyon éreztem hogy szerelmes, sajnos az is hozzá tett ohgy előző kapcsolatom miatti csalódásból adódóan nem mutattam ki eléggé hogy szeretem. Az is baj lehet nem?
2015. febr. 4. 13:55
 6/13 Fényember ***** válasza:
"az baj lehet nem?" neked baj hogy nem érzed hogy szeret?..látod megválaszoltad a saját kérdésed:)
2015. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak jobban ki kéne mutatnom? Kimutatnám de nem tudom hogy ő most meg van sértődve hogy úgy érzi nem szeretem vagy már ő nem szeret? Hogy deríteném ezt ki? Már többször nem akarom felhozni mert eskü szarul érzem magam emiatt.. Ezerszer mondtam neki h lehet nem megy ez köztünk azt mondta hogy csak bemesélem magamnak és megy minden csak most kicsit gáz volt..
2015. febr. 4. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy barátnak tökéletes, de barátnőnek már nem. Gondold végig, hogy te milyen vagy. Együtt tudnál lenni magaddal, vagy vannak idegesítő tulajdonságait, ami miatt hamar kiakadnál?


Próbálj meg beszélni vele, tegyél le a büszkeségedből, ha nem megy, akkor maradjatok barátok, mert beszélgetni attól még jókat tudnátok.

2015. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány úgy érzi, hogy te nem szereted igazán, mivel nem mutatod ki. Sürgősen változtass ezen... Mert egy ilyen kapcsolatban, ahol a felek ennyire hasonlóak, szerintem nehezen lehet más miatt kiszerelmesedni.. Saját tapasztalat
2015. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy megbeszélhetnétek a legőszintébben, hogy ki hogyan érez, mi a baja...
2015. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!