Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körülbelül mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül mennyi idő után mondhatom meg neki hogy nem tetszik az öltözködése?

Figyelt kérdés
Tehát,kérdésem a következő:randizgatok egy sráccal,nagyon helyes,tetszik,de valahogy az öltözködése nem tetszik..Most ne nézzetek bunkónak vagy ilyesmi,ez tudom még nem szakító ok vagy ok arra hogy ne járjak vele.Ő a találkozások elején megkérdezte amugy hogy milyen fiuk tetszenek,vagy hogy öltözködés terén mit szeretek,de akkor még nyilván nem tudtam megmondani neki hogy ahogy ő öltözködik azt pont nem.Ő is megmondta hogy neki mi tetszik egy lányon,és én próbálok is aszerint ruhát vásárolni.De neki nem tudtam megmondani hogy bocsi valamiért az olyan nadrágok ami pont rajtad van nem tetszik mert szinte ugy tünik mintha kicsi lenne rá vagy én nem is tudom..furcsa és tuti hogy nem anyagiak állnak a háttérben mielőtt valaki ezt írná..
2010. febr. 11. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

nemkellett volna aztmondanod neki h ahogy ő öltözködik az nem tetszik. elég lett volna ha elmondod h neked mi tetszik, feltűnt volna neki, hogy ő pont nem úgy öltözködik. ezt elrontottad:D


amúgy ha még nem jártok, megne mond neki, h bocs bénák a ruháid, mert nemis fogtok járni :D

2010. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi közöd hozzá? keress oylat aki tetszik
2010. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még nem járunk,csak randizgatunk.tudom hogy elrontottam..de tetszik minden szempontból,csak az nem tetszik ahogy öltözködik...:)
2010. febr. 11. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyetek a kinőtt gatyája helyett közösen egyet, amibe még nőhet!XD
2010. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
haha vicces..:)
2010. febr. 11. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom...talán célozgass, hogy Neked ez és ez tetszik egy srácon, Neked ez és ez nagyon bejön, kedvenceid egy fiún, stb. de persze csak finoman. :)
2010. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!