Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom esténként 3-4 órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom esténként 3-4 órát játszik mostanában, velem meg nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Megvett egy játékot a world of warcraftot és azóta minden este azzal játszik , engem nagyon zavar, hogy az alatt az idő alatt is velem foglalkozhatna.

Azon gondolkodtam, hogy letörlöm a gépről a játékot meg eldugom.

4 éve élünk együtt.

Szerintetek mit tegyek?



2014. nov. 28. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Nyomd vele Lan-ba.
2014. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól, hogy mivel játszik, te túlzottan ki akarod szerintem sajátítani, "engem nagyon zavar, hogy az alatt az idő alatt is velem foglalkozhatna. " nem hagysz neki semmi szabad teret.

Mit csináljon 24 órában legyen a seggedben?

2014. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne töröld le a tudta nélkül, mert nagyon kifog akadni rád. Próbálj vele értelmesen beszélni, h téged ez zavar.
2014. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Mi zavar? Állandóan a seggedben kéne, hogy legyen? Én nőként ezt nagyon irritálónak találnám. Játszanék Én is vele. Talán nem a megfelelő személlyel bútoroztál össze
2014. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most vette meg... újdonság számára, fogadd el. Több eszed is lehetne, ha már 4 éve együtt vagytok. Hagyd, hagyj játszon vele.

Te pedig lefoglalhatnád magad ezalatt az idő alatt, pl olvashatnál..stb.


Remélem azt azért tudod, ha letörlöd a gépről és eldugod a játékot, az a kapcsolatotok végét fogja jelenteni!! Egyébként ez a kijelentésed egy kicsit DIKTATÓRIKUS!


Véleményem szerint, meg eléggé gyerekes ötlet lenne ez az egész. A humánus felnőtti eszköz pedig a kommunikáció!

2014. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Kamu, az ilyen embereknek nincs barátnőjük.
2014. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És az ilyeneknek van barátnőjük...:-D
2014. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked hogy tetszene ha a kedvenc ruhaid hirtelen eltűnnenek mert neki nem tetszenenek?
2014. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Együtt éltek.

Újdonság, szerintem ez bele fér, hadd szórakozzon. Én is nő vagyok, játszok én is néha, és tudom milyen jó az, ha néha munka után leülök egy játék elé, ami eltereli a figyelmem, oldja a stresszt kicsit kikapcsolódom.

Akkor van gond, ha ezen időn kívül sem foglalkozik veled.

Meg akkor lenne, ha nem élnétek együtt és amúgy a hétköznapokban nem lenne idő találkozni máskor, csak mikor játszik.

2014. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak kicsit eltúlzod.

Amúgy meg neten fent marad a játék nem tudod törölni :)

2014. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!