Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19/L vagyok, még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19/L vagyok, még nem volt párkapcsolatom, és félek, ha összejövök valakivel, majd azt hiszi hogy defektes vagyok?

Figyelt kérdés
Azért nem volt még kapcsolatom, mert senki sem érdeklődött irántam. Ált. suliban elkezdtek piszkálni, nem védtem meg magam, engem se védett meg senki se, bezárkóztam, annyi lett az önbecsülésemnek és az önbizalmamnak. Ezek után nem volt sose bátorságom kezdeményezni senkinél se. És nálam se tették. Igen, ha így nézzük, defektes vagyok, mert nem azért nem volt kapcsolatom mert nem akartam, mert én akartam/akarom, hanem mert engem nem akartak mások. Ez nem túl vonzó dolog, igaz?
2014. aug. 10. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor változhat a helyzet. Azt hiszed a legtöbb fiú 19 évesen már túl van 5-8 kapcsolaton?
2014. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne érezd magad defektesnek, nekem kellesz, akarlak.

Elég közhelyes, de fogaddel önmagad, és akkor mások is elfogadnak.

2014. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na várj, miért következtetne bárki abból arra hogy defektes vagy azért mert nem volt kapcsolatod ?


Valóban, ahogy így ezt leírtad lehet mások számára antiszociálisnak tűnsz, de szerintem nincs így. Amikor kiszakadtál abból a rétedből nem változott semmi ?


Mindenesetre nem vagy defektes.

2014. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A defektes, ha, mint személyiségi jelzőt használjuk, akkor meglehetősen relatív, aminek a jelentése a többség véleménye alapján változik. Ha a többség tegyük fel egy halom disznó, akkor a röfögés az elfogadott és a hápogás számít defektes viselkedésnek. Jelenleg, mivel a többség, legalábbis a hangos többség szerint, aki ennyi idős korára még nem tudott letenni egy párkapcsolatot arra a bizonyos asztalra, akkor ezek a sötétek máris arra következtetnek, hogy az illetőnek nem ok nélkül nem volt még senkije, nyilvánvalóan valami freak lehet, akit okkal kerülnek. Az ilyen gondolkodású embereket könnyű kiszúrni, így elég halovány esélye van annak, hogy defektesnek gondoljon a partnered.

Bocs, ha ezt tőlem tudod, de így működnek a fiatalok. Nem mondom, hogy csak a maiak, ez mindig is így volt, ha 250 éve még nem voltál eljegyezve 16 évesen, akkor sanszos volt, hogy pártában fogsz megöregedni. Ez van, tekints úgy a társadalomra, mint egy vödör ganyéra, aminek le kell túrni az aljára, hogy megtaláld a gyémántfélkrajcárt.

2014. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn is hasonlótól tartok, 20èves srác vagyok ès bár nèha próbálkoztam sosem sikerült barátnőt

találnom. Lányok esetèn ezez mèg lehet pozitív dolog mert "èrintetlen" vagy. Fel a fejjel előbb találj egy èrdemes fiút aztán már ez nem lesz gond :)

2014. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, dehogy vagy defektes :) Én is ezen mentem át általánosban és alig vártam, hogy otthagyhassam azt a környezetet és valahogy új életet kezdjek. Az új környezet, új barátok nagyon sokat segítettek ebben, de a legfontosabb a saját hozzáállásom megváltoztatása volt :) Most, 18- évesen érzem azt, hogy olyan emberré váltam, amilyen mindigis lenni akartam . Sosem késő újrakezdeni, nekem sem volt kapcsolatom, most meg nagyon sokan érdeklődnek irántam és nagyon jó érzés :) Kitartást és ne érdekeljen mások mit gondolnak rólad. 18l
2014. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!