Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut eszembe a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
együtt voltunk egy évig.. szakítottunk már vagy 8-10 hónapja de még mindig mindennap eszembe jut pedig már túl léptem, nem hiányzik beszéltünk is azóta nem utálom és nem is szeretem semmi nincs már nekem van más és nagyon szeretem a lányt meghalnék érte, hát a volt barátnőm úgy keresett fel hogy jó lenne újra beszélni meg ilyenek de én leráztam mert nem is volt vele kedvem beszélni meg semmi egyszerűen.. miért van ez?

2015. febr. 14. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert ő még nem lépett túl rajtad,hatással van rád,tudja.
2015. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nánáná ná náá nááj...ná náááá ..ná..náááj...


Kércsimáté zsáv, mé té básáváv, koté szi jék shéj, máncá gyilávél, szi lá kálé bál, táj shukár jákhá, mé mángávlá dájé...káj szi voj shukár....

nááá..ná..ná..ná..ná.nánánáá..ná.náánánáá...

Ávjász láki déj, vorbá phnegyom mé, dé mán é gyá shá, odá shukárá, szi lá kálé bál, táj shukár jákhá...

ná..ná..ná..nánánán..nánájj.....

Ádádlá shá láv, táj kéráv bijav, bijav romano, mé szim bahtalo, szi lá khálé bál, táj kálé jákhá....mé mángávlá dájé...ké szi...voj...shukár.....


A kocsmába megyek, hogy zenéljek, ott volt egy lány, aki velem mulatott egész este, fekete hosszú haja volt, és szép szeme, gondoltam, elkérem az anyjától, mert ez a lány a legszebb.

Jött az anyja, és szóltam neki, add nekem a lányod, azt a szépséget. Van neki fekete haja, és gyönyörű szemei.

Ezt a lány elveszem, csinálok esküvőt, házasodok emberek, én vagyok a szerencsés ember. Van fekete haja és szép szeme....elkérem az anyjától, mert ő a legszebb.


Egyébként ez egy nagyon szép szerelmes dal. :)


:DDDDDDD

2015. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!