Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ti viccesnek találjátok vagy inkább szánalmas poénnak?

Figyelt kérdés
A mi nap beszélgettem a barátnőmmel és azt mondta, hogy mivel most úgysincsen pasija ezért felszed valami "csicska" srácot és valentín napon kidobja, aztán jót röhög rajta. Nos nem tudom ti, hogy vagytok vele, de szerintem ez elég undorító dolog! Nem értem mért kell mások érzelmeivel így játszadozni.
2010. febr. 11. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Jól fogalmazol: undorító dolog. Bár ez a pár nap nem elég idő arra, hogy komolyabb érzelmek alakuljanak ki...
2010. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Csak a kétségbeesés mondatja ezt vele. Így próbálja palástolni az elesettségét, szóval ne vedd komolyan, meg barátnő, hát nézd el neki. :)

[morcsó]

Egyébként nem rendi dolog ilyeneket mondani.

2010. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

hát hadne mondjam teis jókkal barátkozol...

amúgy egy fiú ennek nem dől be...

tapasztalatból mondom.

én már a csaj arcán észreveszem az elején ha hülyíteni akar

16 F

2010. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
utolsó! elhiheted én is ledöbbentem... soha életemben nem hallottam még tőle ilyet. és soha nem akart senkinek ártani.. az a baj, hogy mostanában elég sokat változott.. :S Mind1. Várom még a kommenteket!
2010. febr. 11. 17:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Undorító szemét köcsög kurvä

dögölne meg remélem jól megverik

2010. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hehe de vicces a barátnőd.. Mondd meg neki, hogy b*sznám... fejbe lapáttal


Szánalmas...

2010. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
átadom ;)
2010. febr. 11. 17:29
 8/18 anonim ***** válasza:
Nos, én voltam csicska srác régebben, legalábbis annak tartottak. Egy lány próbálta eljátszani velem ezt. Csakhogy kicsit félreértette a dolgokat. Lehet "csicskasrácnak" tűntem, de úgy megkínoztam szerencsétlent (mindenki nagyra tartotta, mindenki imádta), hogy utána hónapokig szenvedett ott nekem.
2010. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

17:26 vagyok


Köszii, hogy átadod :) Hány éves egyébként a barátnőd ennyi ésszel?

2010. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

17:48 mi volt az a kinzás?

had tanuljunk mi is.. XD

2010. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!