Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak, akik egyszer majd szeretnének megházasodni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben mindenhol azt látom magam körül, hogy a férfiaknak ez ma már egyáltalán nem fontos, sőt menekülnek előle. Én kicsit konzervatív gondolkodású vagyok, és nekem fontos lenne, hogy ha majd megtalálom az igazit, hivatalosan is összetartozzunk. Ha egyszer már gyereket szülök valakinek, ne csak a barátnő vagy maximum az élettárs státuszban legyek. Persze tudom, hogy nem ezen múlik egy kapcsolat, meg ez csak egy papír, stb, most nem is erről akarnék vitát folytatni. Csak érdekel, hogy az itteni férfiaknak vannak-e ilyen terveik?

22L


2015. febr. 14. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Engem is úgy neveltem, hogy becsüljem meg a házasságot... Nem vagy egyedül ezzel.


23/F

2015. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
En szeretnek de még férfi sem vagyok.. :D 16/F
2015. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb srácban (90%) van egy (ilyen) romantikus vonal - de nyilván nem ezzel érdemes nyitni első randin egy huszonéves srácnál, mert sikítófrászt kap. :)
2015. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem minden vágyam találni egy olyan lányt akivel komolyabban képzelhetem el a jövőm :) Természetesen szeretnék feleséget és gyerekeket is majd a későbbiekben :) 22F
2015. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Isten őrizz...19 éves vagyok, de nem vágyom rá.

Nevetséges, csak egy papír...

2015. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs. Talán azért, mert a szüleim házassága se volt jó soha, és a válásuk még csúnyább volt. Vagy azért, mert kamasz-fiatal felnőttkoromban azt kellett megszoknom, hogy egyedül vagyok, mert egyszerűen nem kellettem senkinek.


Most már jobb a helyzet, nem is vagyok egyedül, de mindezeket nem lehet visszacsinálni, már lett belőlem egy ilyen személy.


35/F

2015. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én szüleim házassága se volt jó, ettől függetlenül én nem szeretnék papíron nőt. Felesleges pénzkidobás az egész egy értelmetlen papírért, meg pár jó napért. Ha olyan nőt fogok ki, aki vágyik erre, akkor természetesen belemennék, de az a nő, aki velem összejönne, vélhetően hasonló gondolkodású, mint én, és ő se akarna esküvőt.


Nem azért, mert ez rossz, vagy az rossz, hanem azért, mert az egész logikátlan, nincs értelme. Ahogy a kérdező írta: aki szereti egymást, annak nincs szüksége ilyen papírra.

2015. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

az én környezetemben ez alap hogy házasodunk nem csak együttvagyunk meg ilyesmi.....persze csak olyannal aki annyira passzol hogy ne legyen rizikós hogy( vagy jól sül el vagy válás)

ez a kérdésed kérdező olyanmi mint azok ahogy "miért ilyen csalfa bunkó minden pasas akivel csak összeállok?" törj ki abból a korcs környezetedből!!!

2015. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha egy nő képes úgy elcsavarni a fejem akkor tuti megnősülnék :)
2015. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jó lenne és szép lenne,szeretnék is,DE csak akkor ha valóban olyat találnék magam mellé,akivel megérné.

Na most ez kb. soha nem fog bekövetkezni,mert egy nő sem áll még szóba sem velem,nemhogy bármi ilyesmi legyen...

Egy csók nem volt még az életemben... :/

23/F

2015. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!